Devět životů a další příběhy o kočkách

Devět životů a další příběhy o kočkách https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77582/devet-zivotu-a-dalsi-pribehy-o-kockach-77582.jpg 4 10 2

Soubor devatenácti povídek o kočkách a jejich lidských protějšcích navazuje na knihu Esmeralda a další příběhy o kočkách.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Baronet

Collected cat stories , 1983

BabaJaga11
13.01.2019 5 z 5

Krásné příběhy, které si zamiluje každý, kdo má rád kočky. Doporučuji ale i těm, kdo ke kočkám zatím nenašli cestu - některé mohou být inspirací pro každého a přesvědčit, že život s kočkou sice nemusí být nuda, ale s kočkou získá zcela nový rozměr. Některé příběhy mají mystický až vyloženě pohádkový nádech, ale myslím, že to nevadí - vždyť kdo by se nechtěl na chvíli zasnít a vrátit se do dětství. V knize jsem našla o tochu víc překlepů, než je běžné, chtělo to asi lépe pročíst korekturu, ale i tak dávám 5 hvězdiček.

medlovice
23.09.2016 5 z 5

Kolik slz dojetí může člověk vyplakat nad knížkou ? Smáčela jsem si kočicí polštář a hladila kočku spící v mé posteli. Tak krásné příběhy, barvitě a laskavě popsány pocity lidí i zvířatek. Kočky jsou svérázné bytosti s kterými se musíme naučit žít , když si nás vyberou. Ach, knížka pod polštář.

kočky

Část díla