Devatero pohádek

Devatero pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76262/devatero-pohadek-76262.jpg 4 1150 131

Známé pohádky - Velká kočičí pohádka, Pohádka psí, Pohádka ptačí, První loupežnická pohádka, Pohádka vodnická, Druhá loupežnická pohádka, Pohádka tulácká, Velká policejní pohádka, Pohádka pošťácká a velká pohádka doktorská - patří v tomto souboru mezi stálice základního fondu literatury pro děti společně s kouzelnými ilustracemi Josefa Čapka... celý text

Petruše90
08.02.2013 5 z 5

Měla jsem je ráda jako malá a dokonce jsem si je před pár lety zase přečetla :D Jsou pěkné :)

Kate.S
08.02.2013 3 z 5

Pro mě takový průměr. Pohádky se hezky čtou, ale nepamatuji si, že by mě nějak zvlášť nadchly.

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Jako malá jsem jí měla ráda, líbila se mi.

zeleny.puntik
06.01.2013 5 z 5

Když jsem byla děcko, tuto knížku jsem milovala. A pravá láska prý vydrží celý život, takže se k ní určitě ještě vrátím :-)

Bublinka78
06.01.2013 5 z 5

Nádherný jazyk, to je něco, co u Čapka prostě je. Pohádky jsou laskavé, poučné a vtipné.

Yalka
02.01.2013 5 z 5

Kultovní kniha mého dětství. Hodně rozmanité a hravé.

triatlet
27.01.2011 5 z 5

Devatero pohádek = devatero nápadů znásobených jazykovou pestrostí a hravostí. Nevyčíslitelné čtenářské potěšení.

pet-kyval
20.11.2010 3 z 5

[024/10] Tak jsem zjistila, že nemám ráda moderní pohádky. Je fakt, že Kočičí pohádka, Pošťácká pohádka a Druhá loupežnická, jsou prostě klasiky, na které se jen tak vykašlat nedá, ale například pohádka ptačí a nebo o hospodě nacpané loupežníky? Vím, že jako dítě jsem to ani nevnímala, ale jako relativně dospělý člověk, to celé vidím jinak a pohádky tohoto ražení mi prostě nějak nesedí.

Co se týče čtivosti, postupně mi začalo lézt na nervy vyjmenovávání vlastností do nekonečných odstavců. Člověk si řekne, že to je přeci pohádka a z audio-nahrávek slyší skvělé herce, ale i tak se nemohu ubránit průměrné známce, která prostě nejde ani nahoru, ale ani dolů.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Zvláštní, netradiční, ale velice hezké.

stellina
30.11.-0001

láska největší.. :)

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Kdysi moje první setkání s "moderní" pohádkou. A hned na jedničku.