Děti se ptají, odborníci odpovídají

Kniha poslouží nejen rodičům, ale i kněžím při setkání s rodiči dětí, připravujících se k prvnímu sv. přijímání nebo na křest svých dětí. Na otázky jako: Líbí se Bohu, co mu zpíváme v kostele, i když se to nelíbí mně? K čemu je dobré to, co se děje v kostele? Jak to vypadá v nebi? Má Bůh rád také zlé lidi? Proč je na světě dobro a zlo? Kdo stvořil Boha? Už dal Bohu někdy někdo facku? Proč Ježíš nezůstal s námi na zemi? Proč se neděje to, co bych chtěla? Jaké je to umřít? Bude konec světa? Kdy? Jak to, když první lidé byli Adam a Eva, tak jsou vykopávky pravěkých lidí? Odpovídají známé osobnosti: David Eben, František Kunetka, František Václav Lobkowicz, Tomáš Machula, Ludmila Muchová, Adolf Pintíř, Jiřina Prekopová, Mireia Ryšková, Vladimír Smékal, Marie Svatošová, Tomáš Tyc, Marek Orko Vácha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155280/deti-se-ptaji-odbornici-odpovidaji-155280.jpg 3.25

Kniha Děti se ptají, odborníci odpovídají

Marika Vanova
10.01.2018

Tuto knížečku dostala moje dcerka od pana učitele k vánocům a tak jsem si řekla, že si to také přečtu. I mě, dospělému, byla zodpovězena řada dětských otázek. Jen mi trochu vadí, že odpovědi jsou někdy moc" katolicky" laděny a ne obecně křesťansky, ale jinak pěkné.

Vojslava
10.11.2015

Hezký výběr otázek, které názorně předvedou, jak "zákeřně" se někdy děti dokážou zeptat a jak hezky se jim dá odpovědět. Inspirativní četba pro každého praktika!

Bible Svatá
Bible Svatá