Detektiv Bondybej 001

Titulní povídka magazínu přináší v detektivním příběhu parodii na slavné detektivy, na jejich naivní převleky, jejich metody, ale též na gangsterské bandy a jejich organizace. Magazín, uváděný slovem Františka Filipovského,při­náší dále humorné povídky, obrázky z bojů pařížských komunardů, vzpomínku na Arkadije Gajdara, fejetony, verše, rozhovory se známými zpěváky, jejich skupinami, reportážní momentky, fotoetudu, obrázkové seriály, písničky,vtipy, anekdoty, hádanky, medailonky populárních osobností apod. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100714/detektiv-bondybej-001-100714.jpg 3.89
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Detektiv Bondybej 001

komančéro

Nalezeno v knihobudce a přečteno jedním dechem coby guilty pleasure trip do dětství, kdy jsem hltal Žlutého Roberta. Velmi slušná čtivost knížky ilustrované ve 2. vydání víc než zodpovědně Václavem Kabátem ale nic nemění na tom, že jde o děsnou ptákovinu, kterou by rodiče vážnější letory neměli moc zkoumat. Ostatně dílko není určeno jim, nýbrž "detektivním fandům od 9 let" - pro ty se může stát startovací drogou.

janamaluveckova
06.12.2017

Disease: To těžko, odvárek. Kniha vyšla dva roky před Ž. Robertem.

Disease
01.10.2014

Sice už jen takový odvárek ze Žlutého Roberta a Záhady Tiwi-Wapu, ale pořád ještě celkem zábavné.

Děti z Bullerbynu
Děti z Bullerbynu