Destrukční deník

Destrukční deník https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221927/bmid_destrukcni-denik-221927.jpg 4 226 64

Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová, která se zaměřila na výrobu kreativních deníků, a donutí vás podívat se na svět z jiného úhlu pohledu. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená! Destrukce je hra!... celý text

Literatura světová Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , CooBoo

Wreck This Journal , 2014

Evča Korejka
28.12.2014 5 z 5

SUPPPPPPPRRRRRR !

mike007
15.12.2014 5 z 5

Kdo má alespoň špetku smyslu pro humor a kreativitu, tomu se tento deník bude moc líbit :-)

mima3
10.12.2014

Dnes mi prišla kniha poštou a je skvelá! Keď som ju videla, tak som si myslela, že nebudem schopná zničiť väzbu. A bola som ! Je to naozaj zaujímavý pocit ničiť denik :) Knihu odporúčam:) A som zvedavá ako bude vyzerať na konci ;-)

eLeR
27.11.2014 5 z 5

Denník som kúpila dcére pod stromček. Je aj v slovenčine, ale ona túžila po angličtine. Nesmierne sa teším, ako predvedie svoju kreativitu a ako bude na konci denník vypadať :-))). Keď som ním listovala, vyzeralo to dosť bláznivo, sama by som taký chcela :-))).