Hořící měsíc

Hořící měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346148/mid_horici-mesic-Mzf-346148.png 4 338 84

Destination Love série

Exotické dobrodružství jako lék na zlomené srdce „Promiň, nemůžu“ - Když si Lilly Swansonová přečte tenhle vzkaz od svého snoubence pět minut před začátkem svatebního obřadu, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Její pečlivě naplánovaný, dokonalý život s mužem snů se roztříští na tisíc kousků a Lilly z minuty na minutu neví, co dál. Rozhodne se proto ještě v přechodném pominutí smyslů nastoupit do letadla a odletět sama na líbánky do exotického Thajska. To ještě netuší, jaká vzrušující cesta plná poznání, nečekaného dobrodružství a možná i nové lásky ji čeká…... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Burning Moon , 2013

AnetV
23.06.2017 4 z 5

Super oddechovka, která pobaví. Lilly je správně prdlá a Damien sympaťák, těším se na pokračování o Annie.

andrea4315
22.06.2017 4 z 5

Kniha je velmi čtivá a napsaná tak, že přímo vidíte tu krásnou přírodu. Není to automaticky těžce humorné pro každého.
Pokud jste ten typ, který se u videí, kde někdo upadne, upřímně a bezelstně směje, budete se určitě řáchat i při čtení této knihy.
Ale pokud spadáte do té druhé kategorie, kde spíš syknete nebo nevěřícně zakroutíte hlavou. Tak se jako já jen občas usmějete a bude to pro vás normální lovestory, ale na zajímavém místě, až tak zajímavém, že byste ta místa chtěli také vidět.

ivousekk
16.06.2017 5 z 5

Zhltnuto. Doslova :)
Parádní čtení, milé, vtipné, romatické, oddychové. Taky předvídatelné, ale to mi ani trochu nevadilo. Skvěle jsem se bavila. A to, jak to bylo napsané. Naprosto vás to vtáhne a vše prožíváte společně s Lilly. A Damien, toho bych chtěla vidět na živo :-)

keiko33
14.06.2017 5 z 5

Tak to bola jazda. Precitane behom dna. Ak hladate dobrodruznu, romanticku a vtipnu knihu, prave ste ju nasli. Hlavna hrdinka mi povahou pripominala Bridget Jones. Samy trapas. Predstavte si, ze mate svoj zivot do detailov naplanovany a v den svadby vas necha snubenec a vas svet za zruti. Po preplakanej noci sa rozhodnete ist na svadobnu cestu do Thajska sama. No v tej rychlosti si neuvedomite v akom stave ste a tak zrazu sedite v lietadle v pyzame, v blaznivych papuciach, hroznymi vlasmi a s rozmazanym makeupom, kde sa na vas usmieva potetovany drsny chlap z ktoreho ide strach. A to je len zaciatok blazniveho cestovania po Thajsku s uplne neznamim chlapom. Pacil sa mi autorkyn styl, bolo to vtipne, bez sileneho humoru.