Desperátka

Desperátka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414996/bmid_desperatka-imm-414996.jpg 3 3 2

Spiritualisticky laděný příběh s detektivní zápletkou vypráví o stovky let staré křivdě, která stále čeká na pomstu, o tajném sejfu, který už po generace nahání svým majitelům strach, i o jednom ponurém místě, které se nachází na prokleté straně hřbitovní zdi. Jak se mladá Greta, jako poslední potomek rodu desperátů, s tímto děsivým dědictvím vyrovná? Třetí kniha Martiny Mouseové se odehrává v současnosti, ale vrací se i do velmi hluboké historie.... celý text

cori
30.08.2023 2 z 5

Pěkná slohová práce středoškolačky s prvky nadpřirozena a cool hlavní hrdinkou, která je tak drsná a soběstačná, že nikoho nepotřebuje. Matka vystupuje jen v první kapitole, pak je jen oznámeno, že umřela. Nemá žádné kamarády, o vztazích s podřízenými ve firmě, kterou v 18 založila, se také nic nedozvíme. Zajímalo by mě, jak zemřela osoba, která trezor ve Švýcarsku založila. Nejvíc mě ale dostali mluvící psi, do kterých se vtělili duchové.

Pitbullka
16.08.2019 3 z 5

První polovina super, pak už to trošku pokulhávalo. Ale příjemné, krátké čtení na jedno dopoledne.