Vidím to, co vrah

Vidím to, co vrah https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127541/bmid_vidim-to-co-vrah-VBn-127541.jpg 4 205 42

Děsivé splynutí série

Vee Bellová si je naprosto jistá, že sestřina kamarádka Sophie nespáchala sebevraždu. Byla zabita. Ona to ví, protože tam byla. Vee má narkolepsii, během záchvatů ale neupadá do spánku. Když omdlí, ocitá se v hlavě někoho jiného a prožívá život skrz jeho oči. Vklouzla například do hlavy své sestře, když podváděla při testu z matematiky, do učitelovy, který pil před začátkem hodiny. Nic ale Vee nepřipravilo na to, co se stalo jedné říjnové noci… ocitla se v hlavě někoho, kdo držel v ruce zakrvácený nůž, a stál nad Sophiiným tělem. Vee přímo zoufale touží někomu sdělit své tajemství, ale kdo by jí věřil? Zní to tak šíleně, že to nedokáže říct ani kamarádovi Rollinsovi, natož policii. Rollinsovi to ale říct stejně nemůže, protože teď už se moc nestýkají, Vee totiž tráví čím dál tím víc času se Zanem. Zamotaná do nebezpečí a děsivých lží, musí Vee sama odhalit vraha dříve, než udeří znovu.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Slide

hanuela
08.07.2015 5 z 5

Knihu jsem si koupila podle názvu. Většinou moc knihy pro děti a mládež nečtu, tak jsem byla v rozpacích, jak se mi bude líbit. Nečekala jsem, že si tuto knížku tolik oblíbím! Celou dobu byla tak napínavá, že jsem se od ní prostě nemohla odtrhnout. Co nejdřív si musím koupit druhý díl!

pavoj
29.06.2015 4 z 5

Takové lehké a moc pěkné čtení, napínavé. Už se těším na druhý díl.

Miška.Miška
11.06.2015 3 z 5

Kniha byla čtivá a zajímavá, bohužel mě to nenadchlo tak jak jsem čekala. Téma knihy bylo hodně zajímavé, doporučuji spíše dětem.

Jass
26.05.2015 4 z 5

Ke knize jsem četla nepříliš příznivé recenze, takže jsem k ní nepřistupovala s žádným vysokým očekáváním, a možná i to způsobilo, že se mi kniha moc líbila. Hlavní hrdinka sice měla obarvené vlasy na růžovo, ale i to se nakonec vysvětlilo. Co se vraha týče, uznávám, že jsem si nebyla na sto procent jistá, ale má prvotní předtucha se ukázala jako správná. Pro mě příjemná oddechovka :D

sewista
27.03.2015 4 z 5

Zahradníka jsem odhadl už zhruba v půlce knihy ale jinak se mi to celkem líbilo. Jako oddechovka je to fajn akorát mi chybělo trochu napětí. Ale jak se říká...ani mne to neurazilo ani nenadchlo

minimonisek
11.12.2014 4 z 5

Kniha mě mile překvapila, vůbec nebyla špatná a dobře se četla. Námět s převtělováním do jiných lidí byl zajímavý.

Mikik
18.11.2014 5 z 5

Mně se tenhle příběh moc líbil, byl to pěkný nápad a krásná kniha na odpolední čtení a už se těším i na druhý díl.

Layss
29.10.2014 4 z 5

Knihu jsem začala číst před usnutím a spát jsem šla až po jejím dokončením. Zajímavý příběh, stylem mi trochu připomínal příběhy z hororové edice Stopy hrůzy. Čtenář mohl odhadovat, kdo zatím stojí, byly tam různé drobky k různým osobám. Pěkné.

ivca2013
19.10.2014 5 z 5

Velmi zajímavý a poutavý děj. Je to rozhodně vydařená kniha!

LucieRossi
24.09.2014 5 z 5

Výborná knížka s poutavým dějem, který má spád, bez zbytečného protahování.

Ruxandra
01.08.2014 3 z 5

Ideální jako oddechové čtení.

Kari15
28.07.2014 4 z 5

Náhodou to vůbec nebylo špatné. Krásně čtivá :). Hlavní hrdinka mi byla sympatická.

Jitulisko
18.07.2014 5 z 5

Na to, že je v žánru Ya, nebo možná proto... Se četla jedním dechem. Celkem mi bavila a ani hrdinka mi nevadila ;) Celkový dojem je překvapivě dobrý ;)

Kacabenka
26.06.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, příběh mě natchl a velmi upoutal. Je pravdou, že některé scény mohly být popsány detailněji, ale opravdu jsem s touto knížkou byla spokojena. Kdybych se měla rozhodnout, zda ji přečíst znova, rozhodně bych neváhala.

herotabe53
19.10.2013

Hodnotím to jako ve škole, takže bych dala asi 2ku. První knih od této autorky, nejsem nijak nadšená ani zklamaná. Neutrál:)

Nikolka001
11.09.2013 4 z 5

Od knihy jsem očekávala více. To bude asi tím. Jinak je to opravdu pěkný čtivý příběh. Bohužel mu ale chybí akce a napětí. A to já u knih preferuji. Uvidíme, co nám přinese druhý díl. :)

Posli
10.03.2013 3 z 5

Je to takové oddychové čtení. Máte to přečtené opravdu za chvilku. Četla jsem to asi dva dny, protože jsem neměla moc času. Ze začátku mi to přišlo podobné jako Lovkyně snů, ale ve skutečnosti jde o něco úplně jiného. Knížku bych hodnotila jako průměrnou. Žádné veledílo, ke kterému bych se vracela, ale také to není žádný propadák. Prostě „oddychovka“.

l.ennca
10.03.2013 3 z 5

Knihu jsem přečetla během pár dní. Nápad se mi líbí, ale mohl být zpracován detalněji - více do hloubky.

Kate.S
18.01.2013 3 z 5

Mně se to líbilo, takový průměr. Nic jsem od toho neočekávala, takže jsem příjemně překvapena. Je tu jistá podobnost s Lovkyní snů, ale přesto je to svým způsobem originální.

Mishka_a7
17.12.2012 3 z 5

Ze začátku mě kniha moc neoslovila díky stylu psaní, který mi opravdu připadal jako pro děti a mládež. Když jsem se, ale začetla nedokázala jsem přestat. Trochu mě zklamal závěr, čekala jsem něco malinko víc, každopádně zajímavý nápad!

Jill Hathaway
americká, 1980