Votrelec v mojej mysli

Votrelec v mojej mysli obálka knihy
Mé hodnocení:

Stredoškoláčka Vee má mimoriadnu schopnosť - počas stavov bezvedomia sa ocitá v tele iných ľudí. Svoju schopnosť sa učí postupne ovládať. Zrazu sa však prebudí za volantom auta, ktoré sa rúti do neznáma. Zdá sa, že niekto vstúpil do jej vedomia a snaží sa ju ovládať. Kto je týmto nebezpečným votrelcom? Prečo sa pokúša Vee sledovať a kontrolovať jej myseľ?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175487/votrelec-v-mojej-mysli-175487.jpg 4.1103

Děsivé splynutí 2.

Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

Kniha Votrelec v mojej mysli

petuzla5591
29.08.2020

Lepší, než první díl. Překvapil mě konec. Vee a Rollinse jsem si oblíbila.

michaela.22
22.04.2020

Dobrý děj, snadné čtení, zajímavá zápletka a překvapivý konec. Bohužel nejsem cílová skupina ale i tak se mi kniha líbila a mohu doporučit.

Avila
16.02.2020

Nejsem asi úplně cílová skupina pro kterou je kniha napsaná.... ale za mě fajn oddechové a nenáročné čtení. Stejně jako první díl.

Naty838
28.01.2020

Přečteno za jeden den. Rozhodně lepší než první díl. A konec byl velmi překvapivý :) no, co víc si přát že? Fakt skvělá kniha, které nemám co vytknout.

Aki12
21.09.2018

Příběh je opět velmi čtivý, napínavý a plný nečekaných zvratů. A stejně jako u prvního dílu vás okamžitě vtáhne do děje. Na rozdíl od prvního dílu, je na závěru kladen důraz, tudíž vás finále nadchne.
Kniha je určena spíše milovníkům žánru Young Adult.
Před začátkem čtení, doporučuji přečíst první díl, aby vám zbytečně neunikaly nějaké souvislosti a zbytečně jste si po celou dobu knihy nekladli otázky.

EliJane
19.07.2018

Četla jsem i první díl, ale musím uznat, že toto pokračování mě nadchnulo!
Možná to je tím, že je tentokrát postava, kterou Vee miluje nám důvěrně známá?
U knihy jsem se smála, vztekala jsem se, žárlila i plakala. Všechno jsem prožívala s Vee.
Knihu jsem zhltla za dva dny. Nedalo se odtrhnout.
Sice jsem hlavní zápletku odhadla, ale jinak se mi konec líbí.
Stejně tak i autorova zodpovědnost vůči čtenářům, že nám (jak jsem se bála) díky bohu nezabil jednu z hlavních postav.

Pedruska01
04.02.2018

Jako první díl - ta kniha měla neskutečnou čtivost. Opět se to netáhlo, mělo to švih a napětí. Překvapení z prvního dílu vydrželo i do tohoto. Tentokrát se do příběhu zamotala ještě divnější věc a to taková, že Vee nebyla sama, kdo navštěvuje druhé. Někdo se dostával do Vee samotné. Opět jsem neměla šanci uhodnout, kdo za co může. Padla mnoho podezření, ale nikdy jsem je neměla oprávněná. Tetu Lydii jsem si neskonale zprotivila společně s Vee. Byla podezřelá, co si budeme povídat a nedokázala jsem si ji na konci "usmířit".
Rollins je prostě Rollins. Je to báječnej kluk, ale s tou Annou mi pil taky krev. :D Vůbec by mi nevadilo, kdyby v téhle edici vyšlo ještě něco, jelikož mě to vážně bavilo. Prostě nešla jsem spát, dokud nebudu vědět, co se stalo - což se u mě nestává. Za mě rozhodně velké doporučení. :)

MartinaSladkova
07.02.2017

Slabší než první, ale i tak napínavé. Čekám na další díl.