Deset let se ségrou

Deset let se ségrou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439087/bmid_a-cup-of-style-deset-let-se-segrou-EUz-439087.jpg 4 90 24

Lucie a Nicole odjakživa dělají všechno spolu. Jsou to ségry a nejlepší kámošky. Jejich blog A Cup of Style nedávno oslavil deset let, a u té příležitosti nám o něm povyprávějí. Jak je vlastně napadlo blog založit? Jaké byly začátky? Co se po cestě pokazilo a co naopak vyšlo? Příběhy vyprávěné s upřímností, lehkostí a humorem čtenáře nejen rozesmějí, ale i dodají odvahu jít za vlastními sny. Blogerky připomínají, že není nad to přijmout pořádnou výzvu a nebát se se do všeho pustit po hlavě. Knihu doprovázejí půvabné ilustrace výtvarnice Barbory Svrčinové.... celý text

cooly
04.06.2020 2 z 5

Já to trošku shodím dolu. Holky sleduju od roku 2011/2. Budu v tom jejich core diváckém klubu. Ale kniha mi nedala nic moc nového. Kromě asi 3 historek. A asi jsem taky trošku přestárlá (35) a ukotvená ve spokojeném životě, takže motivační podkres knihy už na mě nepůsobí.
Co mě ale na knize bavilo je to, že se dá krásně poznat, kterou kapitolu psal kdo. :-) Aniž by se člověk mrknul na spodek stránky.
Pro někoho, kdo se hledá a tápe, určitě super motivační.
Tohle je přesně kniha, kterou bych brala elektronicky. :-) Ale ráda jsem holky podpořila, jako ve všech projektech, které dělají.

lucky4ever
24.05.2020 4 z 5

Super oddechovka. Velmi inspirativní knížka, která vás nakopne, že máte hned chuť na sobě pracovat, protože holky ušly dlouhou cestu díky své vlastní těžké práci. Navíc holky mají úžasný sesterský vztah. Knížka se shoduje s mým názorem, že pokud člověk něco opravdu chce, dělá pro to vše a místo výmluv proč by to nešlo, hledá cestičky jak toho dosáhnout, tak toho dosáhne.

Barussat
22.05.2020 5 z 5

Doporučuji jako oddechovku, která vás pobaví a ve které se dozvíte zajímavé věci z pohledu velmi úspěšných blogerek. Holky mám ráda a knížka se jim moc povedla. Jako odpolední knížka ke kafíčku je to ideální.

LiLinka
20.05.2020 4 z 5

Rozhodně doporučuji k odpolednímu kafíčku. Historky holek jsou veselé, zajímavé i k zamyšlení. Pro všechny milovníky života, kteří si chtějí plnit svoje sny nebo je potřeba je k tomu nakopnout.