Deník šílené manželky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Xénie a její dvě už odrostlé dcery prožívají další spousty tragikomických příhod. Po rozvodu jako by se hrdinka stala svým způsobem čerstvě dospělou, podobně jako její děti. Jelikož jsou dcery už veliké, stojí Xénie kromě dalších problémů i před syndromem takzvanéhoprázdného hnízda, z něhož děti vylétají či už vylétly. Starší Kristýně je jednadvacet let a s matkou a sestrou nebydlí. Studuje romistiku a její nadšení pro pomoc Romům a nejlépe celému světu je zdrojem nejrůznějších komických situací. Kristýna nutí matku k charitě,jezdí do romských osad a přivede matce domů romského chlapce. Mladší Justýně je čtrnáct, takže coby nezletilá se ochotně vystavuje nejrůznějším nástrahám, především od opačného pohlaví. Tím humorné, ale ani smutné události v knize nekončí, autorka v překotném tempuna sebe vrství problémy tří žen v různém věku, které mají jedno společné, touží po lásce a mají se rády, i když to tak leckdy nevypadá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344943/denik-silene-manzelky-aVT-344943.jpg 2.4122
Série

Deník šílené manželky 1.

Žánr
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Deník šílené manželky

Přidat komentář
Tygřička
27.11.2019

Dávám jednu hvězdičku a ta ještě navíc patří mi, za ovahu to dočíst...

crazyslunicko
26.01.2019

Bylo to utrpení. Opravdu utrpení. Čekala jsem všechno, ale i to bylo málo. Začátek začal velmi slibně, ale pak se to začalo rozjíždět někam do hlubin ničeho. Nic neříkají děj. Hrozný. A ten deník proboha. To byla úplná hrůza. Snad jsem nepochopila knihu či autorku, ale za mě hodně špatný.

vorenus
26.01.2018

Jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četl. Vhodná jen na podpal do krbu. Nuda je oproti této knize adrenalinový zážitek.

ecila13
05.10.2017

Film se mi líbil víc.

pdoubkova
10.03.2017odpad!

knizka do vlaku z knihovnicky na nadrazi - zklamani, necekala jsem mnoha, ale z tehle knizky jsou zajimave jen denikove zapisky na stranach 119-156, zbytek knizky je jen nesmyslny balast a to vyhozeni krecka a morcete z okna nepochopim, neodpustim

Iljaajli
31.01.2017

Ono to vlastně není zas tak špatné. Do vlaku, do autobusu, na toaletu...

veronie
27.02.2016

Styl psaní této autorky je pro mě dosti zvláštní. I v této knize vládl chaos. Prolíná se zde několik časových linek a já se v tom celkem ztrácela. Číst se to dá, ale víc než dvě hvězdy si to nezaslouží.

alef
18.11.2015

Knížka je částečně autobiografická a autorka ji psala v pro ní těžkém životním období, a tak dokážu ocenit, že svou "zpověď" dokázala obalit celkem slušnou dávkou humoru ... a jak píše Ladys, oceňuji i "soužití" hrdinky s "nezvedenými dcerami" a křečky, a morčaty, a tak ... :-) ... proto nebuďme tak kritičtí ... pro autorku se jedná vlastně o "terapeutické" psaní a pro nás, čtenáře o oddychovku (určitě si občas rádi přečtete o životních peripetiích druhých, zvlášť když jsou podaná celkem humorným způsobem) ... odpad si tahle knížka podle mě nezaslouží.

1