Deník polepšeného psa

Deník polepšeného psa https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54130/denik-polepseneho-psa-54130.jpg 4 38 11

Další rok v životě Blaka: novopečeného táty... hrdiny smečky. Jakmile se ukáže, že do domácnosti brzy přijde dítě, vztahy mezi psy a lidmi se prudce zhorší. Majitelé dojdou k názoru, že tři nezvedené hafany už nezvládnou, takže to vypadá, že Blaka, jeho milovanou družku Ellu a adoptivního synka Byrona čeká chmurná budoucnost v útulku nebo u cizích lidí.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bad dog’s diary: Blake’s progress , 2008

niki-chan
15.03.2024 4 z 5

Příjemné a vtipné psí čtení.

takana
27.08.2022 5 z 5

Hezké oddechové čtení. Kniha se mi líbila stejně jako první díl.

JancaMia
02.05.2019 5 z 5

druhý díl psího deníku a opět fajn oddychovka po které s radostí sáhne mnoho pejskařů a milovníků psů ..

TimeLord
30.08.2018 5 z 5

Dobré na zabavenie, bavilo ma to viac ako prvý diel.

bootflat
10.03.2018 4 z 5

Kniha mě pobavila stejně jako první díl, příběhy jsou humorné, úsměvné, krásné oddychové čtení , Blak je prostě Blak :-). Obě knihy mám v knihovně a těším se, jak si je jednou s chutí přečtou vnoučata.

xelzax
08.10.2016 4 z 5

Tenhle díl měl o něco slabší rozjezd než jednička, dlouho jsem čekala, kdy už přijde ta legrace jako v prvním díle a já se budu zase řehtat nahlas. Asi tak do půlky knihy jsem se obávala velkého zklamání, vtípky nebyly nové, už jsem je četla v jedničce, proto mě nijak neohromovaly ( i když byly pořád super). Ale od druhé poloviny už přibyli nějaký děj a psí deník získal stejný ´drive´jako jednička. Jen kvůli pomalejšímu začátku dávám o hvězdičku míň než prvnímu dílu.

ivana02
21.09.2015 5 z 5

I tento díl byl skvělý. Druhé díly bývají slabší, ale u tohoto jsem se také zasmála. Po přečtení se dívám trošku jinak na svou psí kamarádku a hláška "privátní partie" se u nás vžila :-)

d.fogas
16.01.2015 4 z 5

Půjčil jsem si knihu s nadějí, že mne rozesměje a pobaví a tuto naději kniha naplnila. Bylo zde několik opravdu hezkých momentů, které mě "dostaly", takže jsem se od srdce zasmál. Jinak to bylo hodně o psích hovnech. :-)

lucifrid
20.11.2013 5 z 5

Dokonala knizka, o chlup lepsi, nez ta prvni. U tehle jsem se smala nahlas a hodne, coz se mi stava hodne vyjimecne :).

Neri
29.05.2013 5 z 5

Knize o polepšeném Blakovi pro mě už navždy bude patřit jedna z nejvyšších příček v oblíbenosti, už několikrát jsem se k ní s láskou vrátila a stále má pro mě kouzlo, jako když jsem jí četla poprvé. Uvolňující, oddechové, inteligentní, vtipné, místy dojemné čtení, které mě baví každou stránkou.

Aurellia
14.05.2013 5 z 5

Druhý diel sa mi páčil o trocha viac ako prvý, aj keď som pre Bleskovu snahu dostať sa k hárajúcej Elle nemala žiadne pochopenie. A pri záchrane týranej sučky mi vypadlo aj pár sĺz ...