Deník fejsbukové matky pokračuje

Deník fejsbukové matky pokračuje https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326144/mid_denik-fejsbukove-matky-pokracuje-ZiB-326144.jpg 3 77 25

Deník fejsbukové matky série

Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripetie, které rodiče, dvojčata Viki a Fandu, jejich malou sestru Bětku a domácí zvěřinec denně potkávají, tentokráte zahrnují statusy z let 2012 – 2014. Jak to dopadne, když se přetížená matka rozhodne ještě kromě plození, rození, kojení a výchovy dětí podnikat? Věřte, že se budete smát od první do poslední stránky. Stejně jako u prvního dílu i zde platí, že knihu můžete začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Všude se chytnete a všude se poznáte. V tomto vydání navíc najdete originální bonusový materiál.... celý text

JanaDor
11.02.2017 4 z 5

Vizuálně se mi kniha líbí. Je na kvalitním papíře s textem, který je převzat z facebooku (dále FB) a místy je oživen malými barevnými fotkami. Tím, že text vypadá jako z FB, je ho na jedné straně málo. Tím pádem je kniha velmi rychle přečtená. To mi bylo líto, protože po přečtení jsem měla pocit, že to bylo velmi krátké a moc jsem si knihy neužila. Určitě bych přidala více stránek. Styl textu je takový, jaký opravdu znám z FB. Jsou to promyšleně sestavené věty, které ve stručnosti oznamují zprávu a obsahují ironii, humor či nadsázku.
I když je kniha krátká, tak je milá a povedená. Je fajn i pro inspiraci. Po přečtení mám pocit, že bychom si měli udělat aspoň malý výlet a je jedno, jaké je počasí. Autorka je akční a dokáže nakazit i okolí. Prostě pizduny všem.

MartinaF
10.02.2017 4 z 5

Milé a odpočinkové čtení. Stejně dobré jako jednička.

Šárka5875
08.02.2017 4 z 5

Opět jsem se skvěle bavila jako u prvního dílu :) Stejně jako Viky007 jsem ji četla mimo jiné ve vlaku a dusila smích. Prima vtipné odpočinkové čtení.

Viky007
04.02.2017 5 z 5

Tak tohle byla paráda! Nejdřív jsem měla trochu strach, že mě kniha nebude bavit (dívala jsem se na hodnocení prvního dílu, který jsem však nečetla), ale příjemně mě překvapila. Bylo to zkrátka super počteníčko do vlaku a mám pocit, že jsem pár spolucestujících vyděsila, protože jsem se skoro pořád smála. Hlavně kreativita Lucčiných dětí mě dost bavila.

JaniVac
19.01.2017 5 z 5

Kniha má sice implementovanou záložku, já ji však použila jen asi dvakrát, a to jen proto, že jsem musela buď vystupovat z tramvaje, nebo jít spát. Perfektní oddychovka, díky za ní!

2016  54%Deník fejsbukové matky
2017  69%Deník fejsbukové matky pokračuje
2018  74%Deník fejsbukové matky (ne)končí
2018  100%Výlety s tajenkou
2022  66%Deník psa Aragorna

Kniha Deník fejsbukové matky pokračuje je v