Deník ctihodné prostitutky

Deník ctihodné prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7872/bmid_denik-ctihodne-prostitutky-HnH-7872.jpg 4 94 27

Odhalte tajemnou minulost ctihodné dámy! Svůj osud líčí Evženie Franku alias Dženy Samara až do svého stáří, jež prožívá jako vážená dáma. Evženie pochází z chudé rodiny z malého ostrůvku na jihu Řecka. Mládí strávila v atypickém prostředí athénské čtvrti Pireas v nevěstincích, hernách a nočních klubech. Díky jejímu deníku nahlédneme do tajů "nejstaršího" řemesla, jehož pravidla se po staletí téměř nezměnila... Nechte se unést silným příběhem ženy, jejíž minulost může být kdykoliv odhalena.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Dakrya tou Theou , 2007

Niki
12.01.2013 5 z 5

Velmi strhující příběh!

Kůstka
11.11.2012 5 z 5

Nádherný celoživotní příběh jedné chudé holčičky z malého ostrova.. Stránku po stránce jsem s ní prošla celým jejím životem, poznala její přátele, milence, rodiče, sourozence, dceru, vnoučata.. Až jsem nevěřila, když v jednu chvíli bylo Irini 21 a o pár stránek dál už 52.. Život letí. A na konci jsem se ani té slze neubránila..
"Protože až budete tento svět opouštět, Bůh se vás nebude ptát, kolik bohatství jste si nahrabali, kolik milenců jste měli, ale kolik jste dali lásky."

Saudi
08.11.2012

... nějak jsem se do knihy nemohla pořádně začíst .. trošku nudný děj , takové táhlé .. a tak to byla moje " kniha do vany " ( půl hodina denně )

Greg25
27.06.2012 3 z 5

Zejména ten konec knížky je strašně uměle vykonstruovaný, jako kdyby autorka nevěděla kam dál vést své postavy.

KKlara
16.10.2011 2 z 5

ze začátku mě to hodně bavilo, ale tak poslední třetina už mě skoro nudila...

bai.Cerna
22.08.2011 3 z 5

Vcelku dobrá kniha, ale něco jí přece jen chybí, možná zbytečně rozvláčná v druhé polovině, kde již postrádá patřičný "náboj". Závěr byl však emotivní.

Aries
26.07.2011 3 z 5

čtení, které vám nic nedá ani nevezme...prostě jsem jí to nesežrala :-)