Strašidelné historky báječného kamaráda Rowleyho Jeffersona

Strašidelné historky báječného kamaráda Rowleyho Jeffersona https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464126/bmid_strasidelne-historky-bajecneho-kama-YQH-464126.jpg 4 46 8

V řadě již třetí díl úspěšné série Deník báječného kamaráda vyprávěný z pohledu Rowleyho Jeffersona. Popadněte baterku, vlezte pod přikrývku a ponořte se do zkrouceného, nečekaně veselého světa fantazie Rowleyho Jeffersona. V těchto komicky děsivých příbězích se setkáte se zombie, upíry, duchy a mnohem více. Rowleyho strašidelné příběhy vás mohou rozesmát, ale pozor, abyste nakonec nemuseli spát s rozsvícenými světly!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Rowley Jefferson’s Awesome Friendly Spooky Stories , 2021

jasmína
26.03.2024 5 z 5

Tato kniha se líbila moc i mně.

Bylo docela zajímavě vymyšleno, že i já jsem byla v napětí

Kopretina
04.11.2023 3 z 5

Mno, docela uhozené povídky, asi si zapamatuji tu s babičkou s ping-pongovýma očima.

Netopyr07
12.06.2023 4 z 5

Mno, to byla zas oddechovka :-))) Docela jsem se pobavila. Velkoryse přejdu tu urážku s netopýrem (holčička upírka).

MollyCornelia
10.05.2023 3 z 5

3,5*/5*
Vtipné, milé, jednoduché čtení. Oproti Deníkům m. p. to má za mě nižší úroveň, ale stejně to nebylo špatné. Líbí se mi, jak autor vykresluje Rowleyho charakter skrze jeho příběhy. Poslední historka, kde Greg Rowleyho vypekl, mě asi zaujala nejvíce.
Doporučuji všem cca od 10 let.

Natmi
23.02.2022 5 z 5

Tato knížka byla moc vtipná a hezká.

marek53
26.12.2021 odpad!

Tak přesně v tento moment už toho začínám dospívat nebo co. Mám docela rád první dvě knihy ale v této se jen opakuje to co bylo v knize první ale u první knihy sem se tomu smál teď je to jen furt dokola to samé. kniha mi přišla opravdu jako totální odpad. hodnocení: 0,5/10

Štěpinambura
03.06.2021 5 z 5

Od knížky sjem toho moc neočekávala. Ale mile mě překvapila :-D.

azertaaz
10.05.2021 4 z 5

Tak jsem to právě dočetla. Netrvalo mi to ani dvě hodiny. Některé "povídky" jsou bláznivější než se dá pochopit, ale o tom to je :)
Prostě pohodová kniha pro každého, kdo se chce pobavit a není mu -cet, nebo mu je věk fuk.

Jeff Kinney (p)
americká, 1971