Den trifidů

Den trifidů
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501224/bmid_den-trifidu-UgY-501224.jpg 5 5652 5652

Trifidi série

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , BB art

The Day of the Triffids , 1951

MildeZ
25.07.2013 5 z 5

Aby nás podobné události zmíněné v tomto díle jednou nepostihly O:) Hezky zpracováno a stojí za přečtení - mě se trefilo do vkusu zcela určitě!

JitkaJak
25.07.2013 4 z 5

Moc dobrá kniha, ale Kukly mě zaujaly víc.

Neby
24.07.2013 5 z 5

Kultovní záležitost. Čte se sama. Přečteno několikrat.

fialka voňavá
12.07.2013 4 z 5

Sci-fi román o tom, jakneznámý zdroj způsobí u většiny lidí slepotu.Využijí toho průmyslové rostliny zaútočí na hlav.hrdinu Williama,je jedním z těch které nepostihla slepota.Pozoruje rozpad civilizace.Potkává vidící Josellu, se kterou se přidají ke skupině lidí na jedné univerzitě. Celý Londýn se ocitá na okraji zkázy. I v takové džungli se ovšem našli lidé, kteří chtěli zbývající hrstku lidí ovládnout.Příroda je v této knize nekonečná.Vidíme, že se může přihodit vše, co neodporuje přírodním zákonům.Doporučuji milovníkům sci-fi.

markuc
03.07.2013 5 z 5

Klasika která nezklamala, vážně dobrá kniha - určitě doporučuji přečíst, jedná se o kvalitní základ pro každého sci-fi fandu.

Petrstik
28.06.2013 5 z 5

Vynikající katastrofická sci-fi, (ke které jsem se vrátil po delší době a rozhodně jsem nebyl ani tentokrát zklamaný) o možném zneužití genetiky. Nevýhoda románu: děj se špatně zapomíná :-).

Skye Isis
27.06.2013 5 z 5

Fantastické! Postapokalyptické sci-fi je moje srdcovka a tohle se vážně povedlo. Vůbec nevadí, že je kniha trochu staršího data vydání, i v dnešní době je stále aktuální.

DeadButDreaming
20.06.2013 5 z 5

Neuvěřitelně čtivá, ale především skvělá kniha. Přečtena za necelé dva večery.

Manifest blech
14.06.2013 5 z 5

Sci-fi nečtu, ale tohle mě dostalo.

Roman1988
13.06.2013 5 z 5

Moje srdcová knížka...A děsivě reálná jak by to vypadalo kdyby... .)

Madeline
04.06.2013 5 z 5

Excelentní kniha, skvělá dějová linie, od té doby, co jsem tu knihu četla mám problém podívat se na oblohu :D :)

lucifuk
04.06.2013 5 z 5

Najviac ma fascinuje ako dokázal predpovedať a popísať chovanie ľudí v tak bezútešnej situácii. Napadá ma prirovnanie ku Kingovmu Mobilu, no v tomto prípade majú trifidi navrch. Zaujímavá kniha, ktorá sa číta takmer sama. Vrelo odporúčam

Lokixx
18.05.2013 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, kterou jsem přečetl doslova "jeden zátah". Musím se přiznat, že od té doby, co jsem ji četl, nekoukám na oblohu, i kdyby z ní padaly dolary:-)

kolodze
18.05.2013 5 z 5

O této knize jsem slíchával velmi dlouho a většinou samé pozitivní reference.Nevím proč ale přesto jsem se jí pořád vyhýbal a přečetl jí až nedávno.A mé hodnocení.Zajímavý nápad,parádní děj ......prostě mohu ji také každému jen doporučit.

QuanPanda2
11.05.2013 5 z 5

Famózní nápad a hodně dobrá linie....doporučil bych knihu i pro začínající čtenáře, protože je bude bavit ;)

borknagar
29.04.2013 5 z 5

Klasika sci-fi. Miluju tuto knihu.......

vorenus
23.04.2013 4 z 5

Po této knize se ze mne stává fanda sci-fi.Už se nemohu dočkat až sáhnu po nějaké další knize autora.Bavilo mě to od začátku až do konce.I po 60.letech to má sílu.A tak se asi pozná klasika!!

exitus
19.04.2013 4 z 5

Z počátku při líčení celé zkázy špičková, postupně ztrácí dech. Ale i tak čtení, po kterém, když vyjdete na ulici, vás překvapí, že je venku všechno v pořádku.

Jitush
16.04.2013 5 z 5

Úžasná kniha, kterou jsem asi v patnácti objevila doma v knihovně a od té doby patří k mým nejoblíbenějším. Neotřelé téma, stále napínavá s romantickou zápletkou. Co víc bych si mohla přát :D

Evus
30.03.2013 4 z 5

Výborná kniha, která nutí čtenáře zamyslet se nad tím, že nic netrvá věčně a takováto katastrofa se může kdykoli stát - i bez trifidů