Dědeček Večerníček - pohádky s překvapením

Dědeček Večerníček - pohádky s překvapením https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173383/bmid_dedecek-vecernicek-s-prekvapenim-Muh-173383.jpg 4 5 3

Dědeček Večerníček tentokrát přichází za svými věrnými čtenáři s překvapením. S jeho pohádkami prožijete celý rok. S dědečkem budete léčit zahrádku, půjdete na houby nebo prožijete neopakovatelné Vánoce. Pohádky doplňují krásné pohyblivé ilustrace, které se doslova mění před očima. - Jak si měsíc posvítil na dědečka - Podzimní listy - Živý sněhulák - Jak byl dědeček proti výmněnnému obchodu - Vánoce Dědečkova strašidla - Jak s dědečkem zašpásovaly houby - Jak si dědeček vyléčil zahrádku - Nejdelší letní den... celý text

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Nostalgická nádhera. Vždycky se mi líbil dědeček s lucerničkou a jeho pejsek. Sympatické a zároveň laskavé vyprávěné, které pohladí po duši i po létech.

hippiesak
08.03.2021 3 z 5

Dávám relativně nízké hodnocení. Knížka jako samotná je mega super. Je pohyblivá. Při pohybu se mění obrázky. Děti to milují. Ilustrace taky celkem dobrý. Ale ten text. Buď strašný překlad ze slovenštiny do češtiny, nebo celkově ty příběhy mi připadají takové "kostrbaté". Kdyby doprovodný text (každá dvoustrana má na jedná straně textový příběh) více lahodil uchu, dal bych možná i plný počet.

pkweb.eu
05.11.2015 4 z 5

Čteno dceři před spaním. Poslouchala se zaujetím a obrázky se jí líbily. Takže účel kniha splnila.

Večerníček

Kniha Dědeček Večerníček - pohádky s překvapením je v