Dědeček Večerníček

Dědečka Večerníčka znáte z televizní obrazovky, kde rozsvěcuje hvězdičky na obloze. Ale i jinak má plno práce v domečku, na zahrádce a se svými zvířátky, o která se stará na dvoře… kniha dědečkových příběhů je určena čtenářům do 9 let.

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64232/dedecek-vecernicek-64232.jpg 4.231
Literatura slovenská, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno · Vydavateľstvo Oriens, J. Otto - Ottovo nakladatelství

Kniha Dědeček Večerníček

RyonMathrin
10.07.2018

Postava Dědečka Večerníčka je báječná, pohádky o trochu méně. Četli jsme s dětmi asi před rokem a už si moc nepamatuji, o čem byly. Nebyly vůbec špatné, ale taky žádná extra sláva. Zatím jsme ale po knize znovu nesáhli. Vzhledem k tomu, jak často čteme některé jiné pohádky, je tříhvězdičkové ohodnocení tak akorát. Ale i za to jedno přečtení to stojí, ne že ne.

25.05.2018

Tuto krásnou knížku dostala dcera v první třídě při zahájení školního roku. Je to velmi milá vzpomínka na toto období. Čtená je bezpočtukrát. Knížka má stále své místo v knihovně.

Annkag
17.05.2018

Četla jsem ji dcerke pred spaním.
Je pre mna tažké hodnotit detskú knižku,pretože mi predza len máme iné nároky a iné očakávanie od kníh.Ale dcérke sa páčila a zamilovala si vdaka nej striedanie ročných období.
Dakujeme krsnej že dala dcérke krásny vianoční darček ktorý nám trocha preslnil dlhé zimné večery.

Lucissia
27.05.2016

Nebylo to nejhorší, pokud na tom bude syn trvat, přečtu i podruhé, ale za mne tedy žádná velká sláva. Ale na druhou stranu, jsou i horší knížky, takže tahle je průměr.

Terata
29.03.2016

Nebudu hodnotit hvězdičkami, pouze slovy.
Knihu jsem četla díky čtenářské výzvě (oblíbená kniha v dětství). Bylo prima si opět připomenout dětství. Ale bohužel kniha mně již v tomto věku nebavila, spíše nudila.
Rozhodně ji přečtu svým budoucím dětem :)

zuzi1162
07.10.2015

Dcěři se to líbilo. Četly jsme to několikrát, ale některé věci mi tam na děti přijdou příliš abstraktní, ale možná je to věkem. Dceři jsou teprve čtyři, možná až bude starší, tak se mi to tak jevit nebude.

Byxy123
20.02.2013

Tuto knížku jsem ráda četla jako malá a když se chci odreagovat, tak po ní sáhnu. Mému bratranci a sestřenici se také moc líbí, takže myslím, že Dědeček bude v poličkách ještě další generace. :)

Kate.S
02.02.2013

Jako malé se mi knížka moc líbila a dědečka jsem měla moc ráda.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Večerníček

Jozef Pavlovič