Decimus Fate a Řezník z Guile

Decimus Fate a Řezník z Guile https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528405/bmid_decimus-fate-a-reznik-z-guile-65a90e8026754.jpg 5 7 2

Decimus Fate série

< 2. díl

Fate (mág, který se vzdal magie) a Tutor (lovec démonů, který je už neloví) pátrají po dvou zmizelých mladících a jako vždy šlápnou do vosího hnízda. Zničehonic se ocitnou v boji na život a na smrt s mocným šlechticem, jeho psychopatickým synem, letkou čarodějnic, magickými asassiny a podzemními hrůzami guilských kanálů. Pátrání po pravdě je dovede až k Řezníkovi z Guile, který své oběti porcuje a v pytlích posílá po vodě do města. Ale nebezpečí hrozí i doma. Pokračování knihy Decimus Fate a talisman snů.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , Triton

Decimus Fate and the Butcher of Guile , 2021

jackdaw
27.03.2024 4 z 5

Druhý díl fantasy série je mnohem akčnější, možná až příliš. V prvním díle jsem si víc užila potutelnosti čaroděje Fata. Mrzí mě, že se některé postavy v akcí nabitém příběhu jen mihnou a chtěla bych se o nich dozvědět víc. Je to trochu zjednodušená fantasy, ale přitom s tolika nápady, že je škoda, že nejsou trochu víc rozepsané. Stejně se ale na další díl těším.

LukBook
05.03.2024 5 z 5

Druhý díl zajímavé fantasy série za mě o kus lepší než jednička, přímočařejší se spoustou akce. A taky hodně magie. Více v mé recenzi

Kniha Decimus Fate a Řezník z Guile je v