Dcera někoho jiného

Dcera někoho jiného https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330690/bmid_dcera-nekoho-druheho-Hey-330690.jpg 3 155 60

Když třináctiletá Julie jedné noci zmizí z domu, vypadá to na učebnicový příklad únosu. Jenomže nikdo se neozve s žádostí o výkupné, neobjeví se jediná stopa… Až se po dlouhých osmi letech Julie, nyní už dospělá žena, zničehonic objeví na prahu rodinného domu. Počáteční úžas a nadšení celé rodiny však záhy vystřídají neodbytné otázky, které se Juliině matce vkrádají do mysli – zvlášť když se Julie s rodinou sžívá jen pomalu a chová se více než podivně. Proč odmítá chodit na terapii? Kam tak záhadně mizí z domu? Proč nechce mluvit, o tom, co se stalo? Kam se poděly peníze z fondu, zřízeného na Juliino nalezení, který spravoval její otec? A co je nejhorší – je tahle žena opravdu jejich Julie?... celý text

Literatura světová Thrillery Záhady
Vydáno: , Ikar (ČR)

Good as gone , 2016

Veronika33
14.03.2018 4 z 5

Kniha na mňa zo začiatku pôsobila, že ju pretrpím, ale po slabších cca 20 stranách, to bola jedna pútavá jazda. Knihu som si užila, veľmi dobrý thriller. K rýchlejšiemu plynutiu deja dopomohli krátke kapitolky a striedanie postáv a času. Odporúčam, skvelé!!!

iveta3689
12.03.2018 4 z 5

Příběh z pohledu matky mi přišel trochu nedotažený, dalo se z něj vytěžit víc emocí. Zato příběh z pohledu dcery byl výborný. Bavilo mě, že se celou dobu neví, kdo je kdo.

martinaandulka
01.03.2018 4 z 5

Je to příběh o dívce Julii,která se po 8 letech unesení objeví ve dveřích rodičů a sestry.Čekala jsem sice trochu jiný příběh,ale špatné to nebylo jen trochu jiné,krapet jsem se ztrácela v osobách.Jinak čtivý román na zamyšlení o rodičovských vztazích,výchově a jak známe nejbližší.

zuza_zuzule
26.02.2018 3 z 5

Přestože nejsem velkým příznivcem knižních thrillerů a tématiku jsem zvolila pouze z důvodu, abych vyzkoušela něco nového, knížka pro mě byla vcelku zajímavá a místy i překvapivá. Příběh mne však nijak výrazně nezasáhl, ani bych ji nedokázala doporučit. Proto dávám pouze 3 hvězdičky.

Miška.Miška
25.02.2018 3 z 5

Hodně jsem se přemlouvala abych knihu dočetla. Celkový děj je zajímavý, konec je celkem překvapivý a kniha ve finále nebyla špatná. Bohužel hodně mi vadily zmatené pasáže, bylo tam strašně moc jmen a stracela jsem se v tom.

Nefer
09.02.2018 3 z 5

Nu nebyla špatná ale ani žádný zázrak. Souhlasím s tím, že to mnohdy byly zmatené, konec taky trochu zklamal. Čekala sem trochu něco jiného.....

Kukry
31.01.2018 odpad!

Sice jsem knížku, i když s přemáháním, dočetla, ale nelíbila se mi, je neskutečně zmatečná a v mnoha kapitolách ani nevíte o kom je řeč. Za mě NE!

alcarott
28.01.2018 odpad!

Také jsme knihu nedočetla. Často jsem se v tom chaosu ztrácela až mi přibližně sto stran před koncem definitivně došla trpělivost.

Terka18
25.01.2018 1 z 5

Nedočteno, moc jsem se na knihu podle anotace těšila, ale přišlo velké zklamání.

Denisa232623
29.12.2017 odpad!

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a přišlo jedno obrovské zklamání. Dočetla jsem ji sice do konce, ale stylem, že jsem přeskakovala kapitoly. Nebavilo mě to, bylo to chaotické a některé části mi vůbec nepasovaly k sobě.

MonicaMonique
20.12.2017 3 z 5

Některé části knihy byly až zbytečně dopodrobna rozepsane. Kniha nebyla přehledná. Ale stejně jsem přemýšlela jak to vlastně bylo. Za mě průměr. Ale podruhé už ji určitě číst nebudu

Anne123
07.12.2017 2 z 5

Z knihy mam rozporuplny pocit. Nejdrive jsem se nemohla zacist a pak jsem se jen modlila, aby to skoncilo a ja mohla cist neco dalsiho. Moc mi nesedelo rozhazeni pribehu...ani konec. Cekala jsem dle upoutavky vic.

megan35
06.12.2017 1 z 5

Chaotické,nepřehledné,překombinované....jsem asi v polovině knihy a asi ji ani nedočtu,nevím,ale strašně špatně se mě tahle kniha čte...

28401
30.11.2017 2 z 5

Za mě nic moc, čekala jsem asi trošku víc..

onemikye
22.11.2017 2 z 5

Obal a název knihy mě velice zaujaly. Pak jsem začala knihu číst a do půlky se mi moc líbila, ale pak se vše zdálo moc zamotané a přišlo mi, že se tam objevují věci, které by ani nemusely. Nejsem si ani zdaleka jistá jestli jsem knížku správně pochopila a konec mě trošku více zklamal.

Evunka1957
21.11.2017

Velmi dobře napsaná kniha, nutí nás k zamyšlení, čeho jsou někteří lidé schopní, za mou osobu - doporučuji.

karolina28886
21.11.2017

Nevím jak vy, ale mě se tato kniha velmi líbila. Ze začátku jsem se v tom ztrácela, ale pak jsem to pochopila. Ne to vyprávění Anny ale ten druhý příběh. Ze začátku mi to přišlo hloupé ale jak se prokousáváte dál a dál už na to přijdete. Málo knih které čtu mě baví, a dočtu je dokonce. Ne že je zahodím po čtvrtce příběhu jak jsem to udělala s mnoha knihami. U mě se tento příběh četl krásně a dávám velký palec nahoru. :)

mirunda
05.11.2017 3 z 5

Moc jsem se v knize nevyznala, asi blbé rozpoložení při čtení, ale furt jsem nechápala jestli to Julie je a nebo není.

Milky92
28.10.2017 3 z 5

Od knihy jsem čekala víc tak uplně mě nezaujala. Bohužel. I tak sem ji dočetla dokonce

Hella
25.10.2017 1 z 5

A já si bláhově myslela, že se tu (skoro) všichni pletete, že to určitě bude skvělá kniha...
No a ono fakt ne.

únosy dětí

Amy Gentry
americká
2017  58%Dcera někoho jiného
2020  66%Kdo se směje naposled

Kniha Dcera někoho jiného je v