Plastic Man: Na útěku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Plastic Man se s pomocí svého parťáka Woozyho Winkse dostane do celé hromady problémů, když vyjde najevo jeho ne zas tak úplně nevinná minulost a totožnost zločince "Úhoře" O'Briana. Protože je obviněn ze zločinu, který nespáchal, musí se dát na útěk. Dokáže nejohebnější člen JLA zjistit pravdu dřív, než přijde o život někdo, kdo je mu velmi drahý?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390895/big_plastic-man-na-uteku-EYf-390895.jpg 3.533
Série:

DC komiksový komplet 47.


Žánr:
Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections
Originální název:

Plastic Man, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Plastic Man: Na útěku

wullcann38
20.11.2020

Dobrý komiks

Unterwald
21.11.2019

Opravdu jsem myslel, že se mi to bude líbit, ale bohužel se nestalo. DC parodující sebe sama, skvělý humor, neotřelá "cartoonová"kresba, scénář který sám poukazuje s humorem na svoje nedostatky... ale v mém případě to nějak nesepnulo. Sebekriticky uznávám, že netuším proč.


MC87
25.10.2018

Life in plastic is fantastic! Superironický komix, který mi připomíná titulní poster filmu Strach a hnus v Las Vegas a scénami zase film Maska. Asi jediná DC publikace, která si dovolila sjet Batmana jako duševně nepřítomného.

Schredel
13.10.2018

9/10
Lehce šílený komiks

hroubek
12.10.2018

Když, jsem si projížděl seznam DCKK, tak jsem si říkal co tam dělá takový looser jakým je Plastic Man a není tam místo něho někdo cool jako Aquaman nebo Hellblazer. A i ta obálka mě moc nenavnadila. Ukázka z kresby byla taková zvláštní, ale to byly první dojmy, než jsem komiks otevřel. Plastic Man je jedno z největších překvapení v rámci celého DCKK a mě velmi překvapil. Kyle Baker to celé pojal jako komiksovou grotesku, kde se dějí věci, jenž známe z animovaných filmů o Looney Tunes. Prostě trhlé a zábavné nápady. A je to radost číst, a prohlížet si skvělou a propracovanou kresbu. Fungují zde jak dialogové, tak i klasické vtipy. Jediným problémem je příběh, který ke konci začne dřít, přesto to je fakt jediná větší výtka k tomuto celému komiksu. Starý sešit také funguje na jedničku. Plastic Man je opravdu moc povedený komiks, který mě dost bavil a velmi mile překvapil.

DennisMoore
07.10.2018

Pod nejhnusnější obálkou celého DC komiksového kompletu (pochybuji totiž, že se podaří vytvořit ještě hnusnější) se skrývá něco úžasného. Třeskutě vtipný příběh v ohromujícím cartoonovém podání. Nesmírně jsem si užil každý obrázek a říkal jsem si, že kdyby někdo chtěl a pojal to klasickým způsobem, mohla to být vážná a stále působivá historka o jednom napraveném gangsterovi... No ovšem jsem rád, že to tak nikdo neudělal.