Plastic Man: Na útěku

Plastic Man se s pomocí svého parťáka Woozyho Winkse dostane do celé hromady problémů, když vyjde najevo jeho ne zas tak úplně nevinná minulost a totožnost zločince "Úhoře" O'Briana. Protože je obviněn ze zločinu, který nespáchal, musí se dát na útěk. Dokáže nejohebnější člen JLA zjistit pravdu dřív, než přijde o život někdo, kdo je mu velmi drahý?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390895/plastic-man-na-uteku-EYf-390895.jpg 3.625

DC komiksový komplet 47.

Komiksy
Vydáno, Eaglemoss Collections

Plastic Man, 2004

Kniha Plastic Man: Na útěku

Unterwald
21.11.2019

Opravdu jsem myslel, že se mi to bude líbit, ale bohužel se nestalo. DC parodující sebe sama, skvělý humor, neotřelá "cartoonová"kresba, scénář který sám poukazuje s humorem na svoje nedostatky... ale v mém případě to nějak nesepnulo. Sebekriticky uznávám, že netuším proč.

MC87
25.10.2018

Life in plastic is fantastic! Superironický komix, který mi připomíná titulní poster filmu Strach a hnus v Las Vegas a scénami zase film Maska. Asi jediná DC publikace, která si dovolila sjet Batmana jako duševně nepřítomného.

Schredel
13.10.2018

9/10
Lehce šílený komiks

hroubek
12.10.2018

Když, jsem si projížděl seznam DCKK, tak jsem si říkal co tam dělá takový looser jakým je Plastic Man a není tam místo něho někdo cool jako Aquaman nebo Hellblazer. A i ta obálka mě moc nenavnadila. Ukázka z kresby byla taková zvláštní, ale to byly první dojmy, než jsem komiks otevřel. Plastic Man je jedno z největších překvapení v rámci celého DCKK a mě velmi překvapil. Kyle Baker to celé pojal jako komiksovou grotesku, kde se dějí věci, jenž známe z animovaných filmů o Looney Tunes. Prostě trhlé a zábavné nápady. A je to radost číst, a prohlížet si skvělou a propracovanou kresbu. Fungují zde jak dialogové, tak i klasické vtipy. Jediným problémem je příběh, který ke konci začne dřít, přesto to je fakt jediná větší výtka k tomuto celému komiksu. Starý sešit také funguje na jedničku. Plastic Man je opravdu moc povedený komiks, který mě dost bavil a velmi mile překvapil.

DennisMoore
07.10.2018

Pod nejhnusnější obálkou celého DC komiksového kompletu (pochybuji totiž, že se podaří vytvořit ještě hnusnější) se skrývá něco úžasného. Třeskutě vtipný příběh v ohromujícím cartoonovém podání. Nesmírně jsem si užil každý obrázek a říkal jsem si, že kdyby někdo chtěl a pojal to klasickým způsobem, mohla to být vážná a stále působivá historka o jednom napraveném gangsterovi... No ovšem jsem rád, že to tak nikdo neudělal.

superhrdinové komiksy DC Comics

Kyle Baker