Wonder Woman: Oči Gorgony

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Wonder Woman: Oči Gorgony (Wonder Woman Vol 2 č. 206-213): Diana se v Bílém domě pokouší zabránit válce, ale smrtící Medusa se přichází pomstít za napáchané křivdy a svět Wonder Woman se obrací vzhůru nohama. Závěrečné střetnutí s Gorgonou, která pouhým pohledem změní kohokoliv v kámen, se pro Dianu a její blízké neobejde bez tragické ztráty. Wonder Woman přinese tragickou oběť a opět musí druhům dokázat, že si zaslouží být v Lize spravedlnosti. Wonder Woman Vol 2 č. 92: Klání, které vyhlásila královna Hippolyta, přivádí Dianu tváří v tvář strašlivé Meduse. Dokáže úžasná Amazonka přežít, zvítězit v soutěži a zachovat si právo nazývat se Wonder Woman?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390467/big_oci-gorgony-nDl-390467.jpg 3.833
Série:

DC komiksový komplet 46.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections
Originální název:

Wonder Woman: Eyes of the Gorgon, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Wonder Woman: Oči Gorgony

wullcann38
20.11.2020

Dobrý komiks

hippiesak
11.06.2019

Je to vždy "chaos" prvních pár stránek, protože člověk díky těmto knihám doslova vpadne do děje, ale jak se člověk trošku rozkouká a chytne se dějové linky, tak pak to pěkně odsýpá :) Graficky velmi dobře zvládnuté, je zajímavé jak má většina žen velmi bujné poprsí = velmi dobře se to "čte" :) Ale doporučení bude spíše pro fandy DC, je tam hodně dějových linek, kde jsem se nechytal (jsem spíše na Marvel) a bonusový díl je mimo (ten díl na konci v jiné grafice). Za mě 3,5 hvězdy, ale za ty dekolty dávám celkem 4 hvězdy :)


DennisMoore
20.02.2019

Intrikaření, kterému jinak (hlavně tedy v knihách, filmech a na divadle) fandím, bych si užil mnohem více, kdybych o tom kvantu intrikujících postav alespoň něco věděl, ale jinak je tahle Wonder Woman výborná. Je to osobní příběh a při útoku Medůzy máte pocit, že se děje vážně něco hrozného a že se bude umírat. Odplata je proto superdrsná, a po zuby ozbrojená - celostránková - Diana, která jde na rozhodující souboj, nemá chybu. Asi nikdy nepřestanu obdivovat, jak může výtvarník (tentokrát William Messner-Loebs) pár čarami vystihnout takové drama.

FireOfFilth
11.10.2018

Zatím mě žádná Wonder Woman moc nepřesvědčila, bohužel i tento komiks mě extra nebavil. Přesto je toto nejlepší Wonder Woman co v DCKK vyšla. Příběh je docela prostý, největší lákadlo je právě přítomnost oné Gorgony, Medůsy. Čtenář si tak pročítá příběh, který nakonec transformuje ve film Souboj titánů. Kresba je vůbec nenadchne, ale i neurazí.

Retro komiks. Graficky hodně vymazlený plný zajímavých přechodů a panelů, příběhově taky není špatný. Možná lepší než samotné Oči gorgony.

hroubek
27.09.2018

Po delší době další příběh s Wonder Woman a já opět mohu tvrdit, že svůj účel splnil. Pořád čekám na komiks s Wonder Woman, který mě zasáhne na plno a já ho budu rozdýchávat ještě pár minut. Oči Gorgony tím komiksem není, nicméně stále jde o velmi působivý a dobrý komiks. Největším problémem se znovu ukazuje, že neznáme spoustu věcí kolem. Od postav, jejich motivací, a taky další událostí co se stali před tímto komiksem. Díky tomu půjdou některé věci mimo nás a tolik nás nedostanou. Greg Rucka odvedl dobrou práci a jeho vyprávění má spád, je napínavé a zábavné a konec rozhodně překvapil. Co se týče "starého" komiksu, tak ten je hodně dobrý a povedený. Wonder Woman: Oči Gorgony je dobrý komiks, jenž mě bavil a mrzí mě, že díky svým neznalostem jsem si ho nemohl užít mnohem více.