Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 912 912

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

SakuraLuci
21.02.2018 4 z 5

Zajímavě pojatá detektivka, dávám 4*. Jako prvotina super, škoda že má zde tak nízké hodnocení, některé čtenáře to odradí od přečtení, což je škoda. Něco mě trochu brzdilo ve čtení, ale jako celek knihu hodnotím pozitivním dojmem.

Kamienkova33
16.02.2018 2 z 5

Od začiatku do konca mi tam niečo chýbalo.. sama neviem čo, možno viac akcie alebo takého ,,mrazenia". Celé sa mi to zdalo akoby rýchlo napísané a odfláknuté. Námet super, ale nemala som z toho pocity napätia a už vôbec sa mi nestáva, že takú krátku knihu čítam 3-4 dni. Zdalo sa mi, že tam je príliš veľa zápletiek, ktoré v závere spolu súviseli, ale podľa mňa tam aspoň polovica nemusela byť. Pre mňa bola táto kniha sklamaním...

marketa8548
15.02.2018 5 z 5

Tak knizku jsem precetla behem 24 h. Ano, nemohla jsem se odtrhnout. Sice na muj vkus to bylo trosku moc drasticke, ale pribeh byl opravdu napsan poutave a verohodne. Takze za me 5 hvezd za napad, styl psani a za vyusteni.

jana3099
11.02.2018 4 z 5

Zajímavá a čtivá detektivka, i když dost kruté a morbidní vraždění........ale četla se dobře, nechybělo napětí a konec taky překvapivý. Určitě doporučuji ;-)

Hella
10.02.2018 5 z 5

No tedy - špičková detektivka! Za mě úžasné počtení. Velmi doporučuji - kniha odsejpá, postavy jsou věrohodné a konec nepředvídatelný.

JessyPitt
30.01.2018 3 z 5

Kniha mi přinesla méně než jsem očekávala. Občasné překlepy, spostu hrubých slov, no den mi chvílemi unikal. Dávám pouze 3 hvězdy, detektivky jsem četla už lépe propracované. Ale i tak kniha byla celkem ctiva a poměrně napinava.

Ceeca
23.01.2018 4 z 5

kniha čtivá, napínavá, ale znám i lepší detektivky. Ale nelituji, že jsem si ji koupila, budu ji ráda mít ve své knihovně.

Radvana
12.01.2018 2 z 5

jelikož stále jedu na vlně severských detektivek,tato kniha do ní vcelku zapadla...a já si připadám vlastně čím dál normálnější

Pazďa
10.01.2018 3 z 5

Fajn detektivka, která sice nepřináší kromě pár zvráceností nic nového, ale za to nabízí poutavý příběh a sympatické charaktery.

Trustty
28.12.2017 4 z 5

Příběh se mi líbil. Vyšetřovatelé byli sympaťáci, obzvláště Charlie - takový ptáček co poprvé vylétá z hnízda :)). Vrah - uchylné prase co mi lezlo neuvěřitelně na nervy. Určitě kniha stojí za přečtení.

Aaliyan
28.12.2017 3 z 5

Kniha nepřináší nic nového. Ale ten, kdo má rád thrillery tohoto typu, bude nejspíš spokojen.

josska
17.12.2017 5 z 5

Knížka mě dost překvapila,místy byla příšerně zvrhlá,ale četla jsem dál,byla to skoro jednohubka.

blackvanilla
17.12.2017 5 z 5

Úžasné. Kniha byla po dlouhé době mým prvním thrillerem a naplno jsem si jeho čtení užila. Bohužel, kniha byla velmi krátká a od začátku jsem měla tušení o tom, kdo bude vrah, ale to je mi zcela jedno. Kniha byla zajímavá. Zvrhlá a úchvatná v jednom. Závěr byl pestrý, kniha mě jednoduše velmi bavila. V jednu chvíli se mi vrah neuvěřitelně hnusil, ale na druhou stranu jsem jeho počínání chápala. Jaké je to být ten, co je vždy odsunut na druhou kolej, již od dětství...
Precizní práce autorky. Jedna z mých oblíbených knih.

alnahu
07.12.2017 2 z 5

Za mě- docela drsný thriller. Pachatel je velice zvrácený a již na začátku se dočteme co ho k jeho hrůzným činům vede. Kniha je vhodná opravdu jen pro ty otrlejší čtenáře.

saez
06.12.2017 3 z 5

Asi už jsem trochu zmlsaná, čekala jsem více. Když se to začalo zajímavě rozjíždět, byl konec. Mělo to nápad, docela solidní hlavní postavu, pár světlých momentů, ale taky nedotaženost, nepropracovanost a šroubovanou řeč. Časté zvolání "Oh" mě ubíjelo.

zdenkapt
21.11.2017 3 z 5

Čekala jsem asi víc, ale dalo se ... rychle a lehce se četla. Možná zbytečně moc drsných nebo spíš nechutných detailů....Dávám 3* nenadchla, neurazila :)

PetK
20.11.2017 2 z 5

Mno, tomuhle se většinou říká zklamané očekávání.
Ale začněme klady: Docela originální zápletka a hlavní hrdinka by mohla být (za jiných okolností, které zmíním v záporech) sympaťačka.
A teď ty zápory: "Oh ano, sama vím, jaké to je, stát se terčem útoku toho muže," říká policistka své matce. Kdo, sakra, takhle mluví?! A s matkou?!? Situací, kdy jsem se fakt zarazila nad nepřirozeným jazykem, bylo víc. Dále: Pokud se autorce románu "za 35 let služby u Metropolitní policie" aspoň jednou stalo to, do čeho vygradoval závěr knihy, sním ji i s obalem. A nakonec si neodpustím poznámku, že tak kreativní práci s interpunkcí už jsem v knize (Dobrovský!) fakt dlouho neviděla.
Nejsem si jistá, jak to celkově shrnout. Kdyby byl konec jiný, dala bych víc hvězd, ale prostě mě rozladil. Dobrý, dočetla jsem, ok, detektivka... Ale jsem si poměrně jistá, že za pár týdnů si z ní nebudu nic pamatovat. Nebo jen to rozladění po dočtení.

Michaela91
20.11.2017 3 z 5

Vrah byl trošku moc agresivní a sprostý to jediné mě vadilo. Jinak bych řekla že je to taková průměrná detektivka. nestalo se tam nic, co by bylo ojedinělé a nové oproti jiným knihám.

MMacicekk
06.11.2017 3 z 5

Knihu přečetla ve velmi krátkém čase. Za dva dny jsem ji měla přelouskanou, což o něčem svědčí. Autorce skutečně nemohu upřít její čtivý styl, který vás vtáhne a nepustí. Kapitoly jsou krátké a psány jsou z vícero pohledů. Na jedné straně stojí Charlie a celý policejní vyšetřovací tým, na straně druhé pachatel, který je až neuvěřitelně zvrácený. Jako detektivka s prvky thrilleru mi přišla tato kniha tuctová a nalajnovaná jak podle šablony. Autorka bohužel nepřišla s ničím novým, ve své kategorii je kniha pouhým průměrem a nebýt skvěle vykresleného a dostatečně zvráceného pachatele, brzy by tato kniha zapadla a neštěkl by po ní ani pes. Korunu tomu nasadil závěr a odhalení pachatele, které mě vůbec nepřekvapilo. Tito pachatelé už mě opravdu unavují, resp. autoři, kteří, jako by neuměli přijít s něčím novým, originálním, netuctovým, což je velká škoda.

jasmína
30.10.2017 3 z 5

Na mě až zbyteně hodně drsné, spíš nechutné, ale dočetla jsem....

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská