Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 912 912

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

lenka7679
19.01.2019 1 z 5

Upřímně já v tom styl Agely Marsons nevidím ani za mák. Protože její knížky se čtou opravdu samy a bohužel tady to od začátku drhne a to dost. Do knihy jsem se nemohla začít, vůbec mě nezaujala, nevtáhla do děje, spousta stránek mi přijde zbytečných. Miluji knihy, které člověka chytí a nepustí dokud není konec a i potom má člověk knihu v hlavě. Tato to bohužel není. Je to pouze můj názor a komentuji snad jen proto, že se tato kniha přirovnávala k výše zmiňované spisovatelce.

Hana46
16.01.2019

Parádní detektivka s nepředvídatelným konce. Doporučuji

veronika3141
01.01.2019 5 z 5

Zajimavy dej, napinavy thriller za me doporucuji uz se tesim na dalsi knihu od teto spisovatelky :)

baida
01.12.2018 5 z 5

Líbila se mi, hlavní postavy sympatické, děj napínavý, rozuzlení překvapivé, těším se na druhý díl

Heluše852
28.11.2018 5 z 5

Zase jeden perfektní thriller ;o))

konicekbily
14.11.2018 3 z 5

Připadá mi to nějak neurovnané, průměr! Podle mne se autorce neujasnilo, co má být nosnou myšlenkou příběhu.

Romžiry
01.11.2018 3 z 5

Asi jsem měla velké očekávání. Kniha byla průměrná, moc mě nenadchla. Škoda

Luca287
29.10.2018 4 z 5

četlo se samo...

Marcik7
23.10.2018 3 z 5

velmi slušná klasická detektivka s prvky thrilleru

Katulinka69
22.10.2018 4 z 5

Za mě dobré čtení.

aleza1
01.10.2018 4 z 5

Dobře čtivá detektivka, opravdu jak se píše...styl Angely Marsonsové. I když bych vytkla pár věcí....linie právničky a její napadení (to tam nebylo vůbec nutné) a příliš unáhlený konec a až snadné odhalení a dopadení vraha. Za námět a čtivost 4 hvězdičky. Další v sérii si určitě přečtu.

teniska_rotter
16.09.2018 4 z 5

Za mě dost zajímavá kniha s až moc drsným tématem.

zazvorka
07.09.2018 3 z 5

Průměr, nenaplněná očekávání. Myšlenka zajímavá, ale zpracování nepřesvědčivé.

Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Výborný thriller, na mě až dost drastický. Jinak příběh skvěle napsaný, napínavý. Knihu doporučuji!

buldozer5
15.08.2018 2 z 5

Do knihy jsem se vůbec nedokázal začíst. Námět sice zajímavý, ale autorce se jí z mého pohledu moc dobře nepodařilo zpracovat, styl vyprávění mi přišel naprosto nudný, nezáživný. Navíc mi byla hlavní postava hrozně nesympatická a otravná, což určitě také přispělo k tomu, proč jsem knihu nedočetl. Mrzí mě to, protože jsem na ni v knihovně čekal hrozně dlouho, než ji někdo vrátí, a ono takové zklamání.

Mloun5
24.07.2018 5 z 5

Super kniha opravdu nemám co bych jí vytkl. Po celou dobu mě dokázala udržet v napětí jak to vlastně dopadne.

LinVa
27.06.2018 2 z 5

Nechala jsem se nachytat na komentáře "Mrazilo mě v zádech! Dlouho jsem se tak nebála ...."
Za mě tedy průměrný příběh, téměř žádné napětí a dost mezer v příběhu.
Nutno ale uznat, že mě to bavilo číst.
Do příští tvorby bych doporučila víc propracovat příběh, styl psaní za mě OK. :)

SPOILER:
Vrah se řídí pravidlem chytím, zahrabu a kochám se. Pak tedy nechápu, proč najednou zrychlil tempo a chytal další a další. Pak chtěl zabíjet jen aby měl čas na novou. Přitom je chytal, aby je trestal přežitím!
U boční linie se stalkerem jsem vůbec nechápala, proč to tam je? Jediná spojitost byla právnička a podezřelý z únosu.
A na konci ten happy end s chyceným útočníkem, kterého náhodou zahlédne z auta ... no to už ve mě vyvolalo úsměvný úšklebek.

hana2111
21.06.2018 4 z 5

Moc dobrá a napínavá knížka. Skutečně dobře se četla a musím říct, že jsem se vážně těšila na každou další stránku. Líbila se mi zápletka i podrobnější popisování dětství a myšlenek vraha. Asi to není úplně vhodné, ale oceňuji, že se autorka nevyhýbala ničemu, že vše popisovala docela naturalisticky. Ale musím souhlasit s tím, že konec je tak nějak useknutý, odfkláknutý, prostě mu něco chybí. Takové to když přečtete posledních dvacet stran a pak si říkáte a co jako, co dál, a tohle bylo všechno? Prostě jsem se cítila tak nějak ochuzená a pořádný konec. Což ale nic nemění na tom, že se těším na další knížku a tuhle můžu s čistým svědomím doporučit... :)

Izu
19.06.2018 2 z 5

Stokrát omletá klišé.

NADEI
10.06.2018 4 z 5

Velice povedená detektivka. Chorobě smýšlející vrah a následky jeho krutého dětství, které gradují v nelidské skutky. To vše dokonale až nechutně popsané, místy to bylo fakt dost hustý, ale zklamal mě uspěchaný konec, proto 4 hvězdičky, Jinak super čtení.

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská