Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje

Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194528/bmid_davne-lasky-194528.jpg 4 21 5

Hraběnka v nouzi Emily Merriweatherová zachrání před bandou pobudů starou ženu. Opilá tulačka tvrdí, že je hraběnkoou z Berringtonu. Emily ji tedy odvede k lordu Berringtonovi. Ten rozhodne, že obě ženy u něho mohou zůstat. Emily neví, jestli se má bránit nebo mít radost. Láska z třešňového pokoje Ve chvíli, kdy lady Constance požádá v hotelu o nocleh, ještě netuší, že tato obyčejná věc změní její život. Hotel je totiž vykřičený dům, do kterého přijíždí lord Jeremy St. James. Spatří krásnou "nevěstku" a snaží se ji vykoupit. Lady Constance však vůbec netuší, o čem to ten zpropadeně hezký a určitě zhýralý lord hovoří.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Calico Countess / The Tart Shoppe , 1990

miruska1
23.11.2022 2 z 5

Ušlo to...

vcielka
20.11.2019 3 z 5

Nerozvinute a strohe a priame bez akychkolvek kudrliniek naokolo. Nezlozite, miestami nudne natahovacky. Preklad miestami nedaval vobec zmysel. Niekedy ani chovanie postav mi nedavalo zmysel. Na nekomplikovane citanie

NathalieVerdun
22.05.2019 5 z 5

Neočakávala som od toho veľa, ale nakoniec ma to celkom príjemne prekvapilo. Hraběnka v nouzi - perfektné a veľmi vtipné dielko so sympatickými postavami, hlavne nezabudnuteľná ,,grófka z Berringeru", ale aj Emily a James Carstairs, lord Berringer - najprv taký upätý, no potom na tom plese spolu s ,,matkou"... :D. Láska z třešňového pokoje - aj toto bolo dobré, ale o trochu slabšie oproti predchádzajúcemu príbehu, scénka s neplánovanými znameniami vejárom bola super.

havrmoni
27.02.2017 5 z 5

Tak to jsem se hodně bavila. U první vìce než u druhé.

pavlinkaa
20.01.2015 4 z 5

Hraběnka v nouzi - celkem mě překvapil konec, čekala jsem trošku jiný, takže mě povídka bavila.

Láska z třešňového pokoje - to mě bavilo a moc. Když Constance pořád odmítala Jeremyho, jejich výměny názorů mě rozesmály. Dobře napsané.

harlekýnky historické romance

Část díla