Dárky z přírody

Více než 60 podrobně popsaných návodů, jak si vyrobit z materiálů, které nabízí příroda v každé roční době, milý dárek pro potěšení nás i našich blízkých. Může to být něco ke konzumaci, třeba sirup, likér či želé, nebo něco pro dekoraci, např. adventní kalendář, šípkový věnec, květovaný papír či svícen z břízy. Každý návod obsahuje výčet potřebného materiálu, dobu potřebnou na zhotovení výrobku a přesný postup práce. Nechybí samozřejmě barevné, často instruktivní ilustrace, dokládající, že námi zhotovený dárek bude krásným a jistě milým překvapením. Knížka zároveň motivuje čtenáře k pozornějšímu pohledu na přírodu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193317/darky-z-prirody-KzM-193317.jpg 4.77
Literatura naučná, Hobby
Vydáno, Grada

Geschenke aus der Natur, 2012

Kniha Dárky z přírody

mysik612

Skvělé, k vyrábění na celý rok.

roso.mak
06.04.2018

Kniha mi přijde výborná. Natolik výborná, že silně uvažuji o tom koupit si ji do knihovničky. A to je od člověka, který svého času vlastnil průkaz do čtyř knihoven zároveň, opravdu poklona.

Ve většině knih tohoto typu si člověk najde tak jednu, dvě věci, které chcete opravdu vyzkoušet. Tady v téhle knize chcete vyzkoušet 80% věcí. A skvělé je, že kniha je napsána v Německu, takže žádné návody na zpracování rostlin, které tady nenajdete se surovinami, které tady nekoupíte. Prostě sehr praktisch!

Destrukční deník
Destrukční deník