Dáma z moře

Vikomt Varington, má pověst svůdce žen. Když na pláži objeví krásnou dívku, kterou na břeh vyplavilo rozbouřené moře, cosi ho k ní přitahuje. Nevěří jejímu tvrzení, že je mladá vdova a je pevně rozhodnutý zjistit o ní pravdu. Helena McGregorová musí co nejrychleji zmizet ze Skotska. Pod smyšleným jménem je rozhodnuta odjet do Londýna, aby unikla před hrůzyplným životem, k němuž byla přinucena. Brzy však poznává, že k tomu potřebuje pomoc přitažlivého zachránce, neboť má stále v patách obrovské nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78466/big_dama-z-more-8YN-78466.jpg 410

Vydáno: , Harlequin

Untouched Mistress, 2008

Kniha Dáma z moře

vcielka
14.05.2020

Trochu naivne a charaktery nie dobre vykreslene. Alebo skor tak nesikovne. Velmi ma ten styl pisania autorky nechytil. Pride mi to prilis pateticke na mnohych miestach. Aj ked musim uznat, ze sa snazi o niaky zaujimavejsi dej, ale akosi ma ani ten velmi nechytil. Dokonca boli chvile, kedy som chcela skoncit

havrmoni
06.06.2019

Hezký příběh s napětím a láskou. Předchází mu kniha Zhýralý hrabě, která je o bratru Guye . Což jsem nevěděla a dozvěděla se to až v závěru této. Příště budu číst popořadě.

miruska1
05.06.2013

Kniha je nielen romanticka ale obsahuje aj trochu napetia. Mne sa pačila.