Dáma a lupič

Dáma a lupič https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518481/bmid_dama-a-lupic-jPF-518481.jpg 4 36 11

Z nesnází ji vysvobodil tajemný zbojník. Spatří ho znovu? Mladičká lady Panthea se ze strachu o život svého bratra provdá za nenáviděného výběrčího daní, lorda Christiana Drysdala. Když však po svatbě odjíždějí do jeho domu, přepadnou je maskovaní lupiči a dívku vysvobodí. Později se Panthea stane dvorní dámou na králově dvoře. Tady však vládnou intriky královy milenky, lady Barbary. Dokáže Panthea v tak nepřátelském prostředí přežít? Setká se ještě s maskovaným zbojníkem? A odhalí někdy jeho pravou totožnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

The Lady and the Highwayman , 2001

dracek 07
24.03.2021 5 z 5

Knihu jsem mela nekolik let v knihovne az ted jsem ji precetla , znam jeji filmove zpracovani , ktere je moc hezky natocene ..V knihach je toho vzdycky vice ...pro fim byl konec upraveny jinak nez v knize ...za me kniha I film ???? ❤

Nyangumi
28.07.2020 3 z 5

Slaďárna pro ženy, kdysi jsem viděla film natočený dle knihy s Hughem Grantem a ten mi utkvěl v paměti. Krásně se to četlo. Volba slov při popisu milostných scén mě často rozesmála.

pegasek
28.01.2020 5 z 5

Rekla bych ze tato kniha je jedna z nejlepsich od teto spisovatelky.cely pribeh jsem si naprosto uzila.Je to nepredvidatelny pribeh,plny intrik,ruznych nastrah a lasky

pip11
28.12.2019 4 z 5

Intriky kam se podíváš, dobrodružství a romantika. Pěkný příběh se šťastným koncem.

MinaHawke
11.04.2019 5 z 5

Moc hezký příběh, takový jemný. Moc dobře se mi četl. Jen je škoda, že v knize není popsáno co se stalo s některými postavami, to by mě celkem zajímalo. Ještě se kouknu na film, jsem celkem zvědavá. Doporučuji.

deshalb
07.03.2017 3 z 5

Príjemná romantická, oddychová kniha pre milovníčky rozprávok pre dospelých :)

12kája34
15.09.2015

Panthea se zarmouceně nepoddává nucené svatbě.Ona se jen snaží zachránit svého bratra, který už byl bohužel mrtvý

12kája34
15.09.2015

Mám rád knihy Barbary Cartland.Dáma lupič je romanticko-dobrodružná kniha, žádná červená knihovna

alnahu
09.06.2015 5 z 5

Tato kniha vyšla v sérii nejlepší díla Barbary Cartland a podle mne do ní patří. Kniha byla také zfilmována.

miruska1
06.03.2015 5 z 5

Pekny pribeh,film som už videla veľmi davno,tak som si ho aspoň pripomenula :-D

Lena79
30.01.2011 4 z 5