Ďáblovo moře

Ďáblovo moře https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536803/bmid_dablovo-more-6624c103021b2.jpg 5 18 6

Dirk Pitt série

< 26. díl

Nebojácný dobrodruh Dirk Pitt a tým agentury NUMA musí rozluštit historickou záhadu obrovské důležitosti. Jde o ztracený buddhistický artefakt, jemuž se dostanou na stopu při potápění k vraku letounu ve Filipínském moři. Nejsou však sami, v patách mají nemilosrdnou jednotku čínské armády, která má své vlastní plány.Od chladných temných hlubin Tichého oceánu až po závratné výšky Himálají, pouze skvělá parta kolem Dirka může zachránit národ, náboženství a hlavně zabránit vypuknutí světové války.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: ekniha , CPress

The Devil's Sea , 2021

Luigi1
24.09.2023 5 z 5

Tak tohle byla teda pecka která čtenáře chytí a nepustí

cedos
25.08.2023 5 z 5

Tohle mě nepřestane bavit

čef
04.08.2023 5 z 5

Dobrodružné romány tohoto stylu mám samozřejmě skoro nejraději. Bez velkých okolků uvádějí své hrdiny na správné straně do velkých nebezpečí a vybavují je velkou vynalézavostí, jak se z nich dostat. Zároveň upozorňují na velké problémy, které lidstvo před sebou má, zde je to zbrojení a nečisté zájmy velmocí.. Mnoho, mnoho dramatických bojů, to můžu!

hana4834
31.07.2023 4 z 5

Zase super poctěni a teď mě víc bavila dějová linka mladých a než táty Dirka Pitta

GYROTOURBILLON
20.07.2023 5 z 5

Vzhledem k tomu, že je to má 43 kniha , ze stáje Clive Cussler, není co dodat.
Syn Dirk převzal štafetu, věřím, že dosáhne stejného úspěchu.
Kniha není agresivní ( to vlastně žádná knih C.C. ) , autoři nešetří na dobrodružství a popisu kraje, moře, ale i supertechniky, kde hlavní aktéři vydrží vše.
Budu se těšit na další Cusslerovku a doporučuji čtenářům, kteří potřebují odlehčený žánr.

biki
31.03.2023 5 z 5

Já prostě tento typ příběhů miluju. Dobrodružství v neobvyklých prostředích, moderní technologie, ale i pár jen tak mimochodem vmezeřených informací z historie či různých jiných oborů. A samozřejmě hrdinové bez bázně a hany, i když se na té starší dvojici již podepisuje věk (líbí se mi, že i s tím autor počítá). Jsem potěšena, že Dirk převzal spisovatelskou štafetu po svém otci a že v ní pokračuje opravdu důstojným způsobem, takže se máme na co těšit. Tato kniha je zatím nejlepší z těch, pod kterými je podepsán.

Autoři knihy

Clive Cussler