Ďábelská zubařka

Ďábelská zubařka
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235396/mid_dabelska-zubarka-235396.jpg 4 270 270

Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Argo

Demon dentist , 2013

Véča
04.04.2015 4 z 5

Na této knížce se mi líbí to, že ji může číst kdokoliv - velcí, malí, ženy, muži, děti.. Ten příběh je hezký, vtipný, smutný a tak to má být. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :)

eletrika03
26.02.2015 5 z 5

Tahle kniha kniha je, pro velkých i malých. Velice se mi líbila.

TerJac
25.02.2015 4 z 5

D. Walliams opět nezklamal. Dílo tedy bylo překvapivě opravdu hororové - bráno z pohledu dítěte, ale jelikož vím, co děti dnes vyhledávají tak je to pro ně jak dělané. Opět příběh s podtextem sociálních vztahů. No prostě kniha jak má být :-)

Kaki321
22.01.2015

Jejda, u knihy jsem se opravu bála,
a už nikdo mě nedostane k
zubaři!!!! Jinak příběh moc heský,
ale ten konec byl moc smutný :..(

Kniha byla bezva!

Shampoo
27.11.2014 5 z 5

Božííí :) chtěla bych vidět rodiče který dostane své dítko k zubaři po přečtení téhle knihy, ale já jako dospělák jsem se bavila skvěle. Zlá čarodějnice zubařka co si chce udělat nábytek z vašich zubů :D jej :D
Každopádně morální ponaučení co všem chybělo v krysburgeru zde je, takže snad se zase čtenářům zavděčí, těm malým určitě :)