D.E.S.I.G.N.

D.E.S.I.G.N. https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279549/bmid_d-e-s-i-g-n-ZwX-279549.jpg 5 7 3

"Domácí encyklopedie seriózních i groteskních návrhů" Kniha D.E.S.I.G.N. je výběrem 70 realizovaných návrhů od 70 předních světových návrhářů. Předměty jsou v ní řazeny chronologicky podle data svého vzniku: začíná se dnes již ikonickou židlí "Model 14" od Michaela Thoneta z roku 1859 a končí regálem "Free Port" od Martiho Guixé z roku 2011. V celoilustrované knize se děti dozví, jak se ten který předmět jmenuje, kdo je jeho autorem, odkud pochází, k čemu slouží, z čeho je vyrobený, jak se jmenuje firma, která ho vyrábí a proč byl navržený tak, jak navržený byl. A to vše lehkou a chytrou nadsázkou.... celý text

blackoutzuzi
blackoutzuzi
13.05.2020 4 z 5

Graficky velice zajímavá kniha. Je to taková encyklopedie světových návrhářů pro děti, ale věřím, že zaujme i dospělé :)

eva.haf
eva.haf
23.10.2018 5 z 5

Souhlasím s Hospodyňkou, velice zábavné seznámení s tvorbou světoznámých návrhářů.

Hospodyňka
Hospodyňka
06.03.2018 5 z 5

Naprosto D.E.S.I.G.N.ová záležitost. Výborný způsob, jak široké veřejnosti přiblížit toto odvětví návrhářství. Byla mi zapůjčena, ale moc bych ji chtěla mít doma :-)

Autorovy knížky

Ewa Solarz