Cvičte s námi každý den

Cvičte s námi každý den https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337601/bmid_cvicte-s-nami-kazdy-den-VlF-337601.jpg 5 2 2

Knížka obsahuje ve 30 lekcích cyklus cvičení, určený k individuálnímu provádění. Cviky jsou metodicky odstupňovány podle obtížnosti a jednotlivě pak přesně popsány a nakresleny. V úvodní části je vysvětlen význam každodenního cvičení, zásady správné životosprávy a uvedeny pokyny k použití příručky.

hrdlickova_61
10.04.2019 5 z 5

Nevím, co by řekli tělocvikáři, ale jakožto "uživatel" mám na tuhle knížku ty nejlepší vzpomínky. Znala jsem ji velmi důvěrně, protože jsem ji mívala otevřenou opravdu denně a bývaly to hezké chvíle, kdy se stmívalo a nestálo ještě za to rozsvítit. Vždycky jsem si pustila z gramofonu jednu stranu některého z mnoha našich elpíček a při poslechu jsem cvičila jen tak namátkou předepsané cviky. Líbilo se mi to poslouchání desek, obrázky, komentář... a hlavně taková ta dobrá snaha někoho, kdo mě ani nezná, poradit mi vyzkoušené cviky. To, že jsem díky té chuti ke cvičení a k pravidelnosti tehdy opravdu dokázala dát bez jakékoliv námahy hlavu ke kolenům, nohu za krk, dělat kliky, atd. atd., to byl vlastně "jen" bonus.

Autoři knihy

Jiří Štěpnička