Cukr a sůl

Cukr a sůl https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5158/bmid_cukr-a-sul-mG5-5158.jpg 4 215 56

Doposud idylické manželství Luboše a Nory zaznamenává trhliny. Dcery Dominika a Veronika jsou ve věku, kdy už nepotřebují chůvu a Nora se chce začít realizovat ve své profesi. Její manžel je však zásadně proti. Nora si přesto potají doplňuje potřebné vzdělání a když jednoho dne Lubošovi oznámí, že získala místo manažerky, jejich vztah se ocitá na počátku konce... Další přesvědčivý a citlivě vyprávěný příběh autorky úspěšných románů. Název knihy je více než výstižný.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Noxi

Cukor a soľ , 2004

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, hezky se četla. Ze života-kolikrát nevíme, co chceme a nevážíme si toho, co máme, dokud o to nepřijdeme. Někdy stačí kompromis a tvrdohlavost stranou...

Jitaku
05.06.2014

Kniha se mi moc líbila, dotýká se spousty problémů tolik běžných v dnešních rodinách. Velice čtivě napsaná.

mája1970
07.03.2014 5 z 5

krásná kniha

Azala
09.12.2013 5 z 5

parádní, hezky čtivá knížka

luciefeix
08.10.2013

Kniha mě velice překvapila, byla ze života a platí že člověk pochopí jak někoho měl rád až ho ztratí.

Morsie
26.08.2013

Já bych řekla, že Noru pálilo dobré bydlo, jak se říká. Já si žít takhle jako v pohádce, tak to všechno nezahazuju jen kvůli tomu, že se chci sama realizovat - to jde přece i tak. I jako žena v domácnosti se mohu realizovat, jen jde o to najít si ten správný cíl. No zkrátka tak... ale kdo ví. Každému se to mluví snadno, ale pak když příjde na lámání chleba, leckdo se zachováme stejně. No každopádně jako odpočinková kniha, která vám přesto něco sdělí, je to velice dobré čtení :)

Neri
20.08.2013 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších knih autorky, hodně ze života.

RADOST
16.08.2013 2 z 5

Problémy se mají řešit hned v počátku, partneři nemají mezi sebou soupeřit, ale hledat východisko vyhovující celé rodině. To je snad autorčino poselství čtenářům. Jen to nemuselo být sepsáno jako červená knihovna nízké stylistické kvality.

VladkaBU
15.07.2013 4 z 5

Hezké čtení ze života, žena po mateřské dovolené potřebuje mezi lidi zcela určitě, Luboš ani nechtěl slyšet, po čem touží. V jisté chvíli jsme si myslela, že se i po rozvodu dají dohromady, ale osud tomu chtěl jinak. Do života oběma vstoupil někdo další. Tolik společných let ale nelze jen tak zahodit.

lusila
23.06.2013 1 z 5

Presne ako názov, ak si zmiešate cukor so soľou nebude vám chutiť.

liskarysava
24.05.2013 2 z 5

Ženská, která neví co chce, tak ublíží celé rodině a pak se v tom plácá. Nenadchlo.

Lenka 13
26.02.2013 4 z 5

Opět pěkné čtení,knihy které se čtou sami.

hrabenka
19.02.2013 5 z 5

Opět další kniha,která nezklamala,čte se to samo.

kika 13
26.10.2012 5 z 5

Po rozvodu necítí Nora takové štěstí jaké si myslela,že nastane.Je naštvaná a pozdě zjišťuje,že už nic nejde vrátit zpátky.

Val
18.11.2011 5 z 5

Opět výborná kniha... Zatím jsem od ní žádnou špatnou nečetla.

WEIL
13.08.2011

Idylka manželská se rozsypala. Děti už nepotřebují chůvu, už se nedívají na pohádky, ale na krváky. Nora se ráda učí, chce být vzdělanější než Luboš. Luboš má rád už své pohodlí, a klidně nechá Noru, ať vydělává na celou rodinu.

manželská krize

2011  82%Dva životy