Cudná hříšnice

Cudná hříšnice https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458163/bmid_cudna-hrisnice-Pn5-458163.jpg 4 38 7

Haverston Family série

< 3. díl

Anna Reesová je nemanželská dcera známé kurtizány a vyrůstala v nechvalně proslulém domě vyhledávaném příslušníky společenské smetánky. Své matce se však v ničem nepodobá. Je uzavřená a plachá a touží se vymanit z pochybného polosvěta plného bujarých večírků. Zlom v jejím životě nastane ve chvíli, kdy na schodech náhodou narazí na rozjařeného lorda Danea, který ji okamžitě zaujme svým přitažlivým zjevem, šarmem a chlapeckou nespoutaností...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Practically Wicked , 2012

pip11
08.12.2020 5 z 5

Bylo to moc pěkné zakončení této série. Anna je nemanželskou dcerou dámy z polosvěta, kde vede dost opuštěný život. Smířená se svým osudem je však jednoho dne svou společnicí pobídnuta k útěku a dobrodružství a k příležitosti konečně změnit svůj život. Byly zde opět zábavné dialogy a knihu jsem si skvěle užila.

rampapa
22.06.2020 5 z 5

Krásný příběh. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ála1968
31.12.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila.Příběh byl skvělý.Opět po dlouhé době jsem se nenudila a nepřeskakovala stránky.

luci33
27.09.2019 3 z 5

Ze všech tří dílů mi tahle přišla nejrozvleklejší a nejvíce bez děje. I ta madam se vzdala až moc rychle a jednoduše.

LilianaFalcon
21.05.2019 2 z 5

Autorky styl mi prostě nesedí. Tohle byla zatím její nejlepší knížka, ale ona to všechno píše tak strašně rozvlekle a nezáživně :-( a přitom každý z těch jejích příběhů má potenciál... Fakt škoda

Ivusak7
06.10.2018 4 z 5

Knížku musím hodnotit 4* . Příběh Anny a Maxe se mi velmi líbil. Chudá dívka si nakonec vezme bohatého vikomta. Anna mi přišla hodně uzavřená, když byla konečně bez matky měla roztáhnout křídla. Jinak celkový dojem velmi hezký příběh.

mac.martina
03.10.2018 5 z 5

Pěkná knížka, rychle jsem se do ní začetla a příběh se mi líbil i přes některé neshody hlavních hrdinů.
Knížku doporučuji k přečtení, a ráda se k ní za čas zase vrátím :-)