Štěstí nám přálo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Slečna Sophie Evertonová se vrací domů. Nespěchá, po letech divokých dobrodružství v cizině nemá chuť nechat se svazovat přísnými společenskými pravidly Anglie počátku 19. století. Hodlá však získat zpět rodinný majetek – i kdyby se kvůli tomu měla stát špionkou budoucího krále. Než stačí splnit své první poslání, narazí na temného a přitažlivého vévodu z Rockeforte. Sleduje každý její krok a Sophii se zrychluje tep nejen z nebezpečí, které hrozí jejím plánům. Oba uvíznou v ošemetné síti špionáže a touhy. Aby z toho byla láska, potřebují získat důvěru – a samozřejmě kousek štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397243/stesti-nam-pralo-8fc-397243.jpg 3.719
Série:

Providence (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
Orig. název:

As Luck Would Have It (2008)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Štěstí nám přálo

Přidat komentář
modranka
22.03.2017

Historická romanca, ktorá asi pozabudla, aby zostala v 19. storočí. Správanie hlavných aktérov bolo na úrovni 21. storočia - čo síce osviežilo celý príbeh, ale pre konzervatívneho čitateľa to môže pôsobiť rušivo. Preto sťahujem jednu hviezdičku. Pripravte sa na to, že hlavná hrdinka ovláda ázijské bojové umenie, čo si vôbec neviem predstaviť realizovať v plesových šatách z 19. storočia.... mohla mať buď širokú krinolínu alebo už moderný odev empír. Ani v jedných takých šatách si neviem predstaviť dámu preliezť balkón. Za to sťahujem druhú hviezdičku. No a poslednú za to, že (SPOILER) - celý príbeh bol vlastne hra, nešlo o žiadnu špionáž (KONIEC SPOILERU) a poriadne postavená na hlavu. Ak sa pozorný čitateľ zamyslí, nájde niekoľko nelogických faktov. No ale pri tejto literatúre by sa to mohlo aj odpustiť. Takže u mňa len 2 hviezdičky. Ale možno keby vydavateľ vydal celú sériu, ako celok by to bolo skvelé.

havrmoni
19.10.2016

Nenáročná romantika a docela jsem se i tu a tam usmívala. Ten konec nebyl až tak divný,spíš vysvětloval Sophiin postoj k životu. První co jsme se o ní na začátku dozvěděli,bylo,že za každé nenadálé štěstí však bez vyjímky zaplatila nějakým malérem a každou smůlu vzápětí vyrovnalo dobrodiní. Měla to zažité a věřila tomu celý dosavatní život,takže i když rozumnà,přesto naivně věřila,že za svoje štěstí musí ,,zaplatit".

LilianaFalcon
28.07.2016

Hrůza. Chaotické, špatně napsané a nečtivé. A to to mělo takový potenciál... škoda.

110022
11.01.2016

Úžasné romantické počteníčko!!!

Luccy78
22.09.2015

Tak tenhle příběh mě opravdu dostal, moc krásné romantické čtení! Jediné malé zklamání byl konec knihy, takové to filozofování "o nesmrtelnosti chrousta", kolik let vlastně stráví hrdinka se svým vyvoleným, její hloupé přesvědčení, že když je tak šťastná, tak od svého milého musí odejít, aby zase mohla být nešťastná, protože tak se jí to v životě vždycky děje.. To mi přišlo zbytečné a na to, jak v celé knize vystupovala jako chytré a rozumné děvče, tak touto její životní polemikou jsem o její rozumnosti začala trochu pochybovat.. Ale, jak píše i Elisa.Day, celkově vzato to byla nádherná kniha a její lehce pošramocený konec mi názor jen tak nezmění.. :-)

Elisa.Day
13.08.2012

V rámci žánru dobré čtení, konec byl tedy splácaný až běda, ale když je na takovéhle čtivo nálada, tak ani ten pak výsledný dojem nezkazí...


Autor a jeho další knihy

Alissa Johnson

Alissa Johnson
americká

Kniha Štěstí nám přálo je:

v Přečtených24x
v Knihotéce36x
v Chystám se číst20x
v Chci si koupit8x