Cour a Courek

Táta Cour se synkem Courkem. Seriál původně vycházel ve Sluníčku. Nejdříve si hrdinové staví domeček, mají různé sousedy, s některými se kamarádí a zažijí s nimi mnohá dobrodružství jako např. s Brokem a malým Bročkem. S myškami je to horší, ale i s nimi se všechny lapálie řeší s laskavým humorem.

Ilustrace Adolf Born.

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31151/big_cour-a-courek-a7E-31151.jpg 4.777
Komiksy, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

Cou a Courek, 1983

Kniha Cour a Courek

martin č.
24.07.2020

Knížka mého dětství, kterou si k mé radosti (i menšímu údivu, že to až tak nezastaralo) oblíbily i mé dcery.

hrdlickova_61
11.07.2019

Knížku mám ve fondu své pobočky a léta ji pečlivě opravuju, aby byla pořád k použití. Půjčuje se teď už málo, ale sem tam se někdo najde, kdo ji ocení. A nedávno mi dcera vesele hlásila, že si ji koupila někde v antikvariátu domů, tak se těším na čtení s vnoučaty : o)

Freedomova
02.06.2019

Jako dítě jsem tuhle knížku milovala - hlavně ten příběh, kde si Courek udělal mlékovod až do postele. Teď ji čteme se synem a opět má úspěch.

Lucissia
06.03.2019

Úžasně vtipná knížka mého dětství, kterou jsem četla několikrát. A teď se na ní učil číst syn a byly to milé večery při předčítání. :-)

Hani77
08.01.2019

Tenhle komiks jsem jako dítě milovala!

Jannqa
14.09.2018

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství :) A klidně bych si ji přečetla i dnes :)

vojtacierny
12.09.2018

První přečtený komiks

RyonMathrin
19.07.2018

Čteno snad stokrát. Nádherný komiks pro děti.
Pamatuji si "Courkův mlékovod" :-)