Sprisahanie grálu

Sprisahanie grálu https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87384/sprisahanie-gralu-87384.jpg 4 41 5

Cotten Stone série

Z irackej púšte cez fantastické Koloseum a večné mesto Rím až po omamný nočný život South Beach, tam všade je novinárka Cotten Stonová ochotná ísť po dobrú reportáž. Keď narazí na najbombastickejšiu tému za posledných dvetisíc rokov, požiada o pomoc Johna Tylera, kňaza a odborníka na biblické dejiny, ktorý si vybral dovolenku od kňazských povinností, nie však sľubov. Cotten potrebuje zistiť, prečo jej úplne neznámi ľudia hovoria, že „je jediná“ a navyše v jazyku, ktorý pozná iba ona a jej mŕtve dvojča – a zároveň sa udržať o krok pred tými, čo sa ju snažia zabiť. Potom sa možno dostane na koreň veci a odhalí tajnú elitnú organizáciu pripravujúcu svätokrádežný návrat Krista na zem. Potom sa jej možno podarí odvrátiť blížiacu sa apokalypsu.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Ikar (SK)

The Grail conspiracy , 2005

Zirvith
21.01.2023 3 z 5

Zajímavá kniha. Hlavně téma se mi hodně líbilo. Ze začátku se to četlo hezky, potom to začalo trošku nudit a konec už jsem zvládla rychle. Celkově se mi kniha docela líbila.

adelinka
30.08.2016 4 z 5

Kniha sa dala čítať, isté časti sú dosť napínavé, niektoré by mohli byť aj viac, ale v celku hodnotím dobre. Všetko sa točí o objave svätého grálu a príchodu Krista na Zem.....

misha006
13.04.2015 1 z 5

Nejsem moc náročný čtenář, ale tohle bylo moc fantaskní i na mě. Navíc hlavní hrdinka byla strašně nesympatická a vůbec jsem s ní necítila.

Galadwen
13.10.2014 3 z 5

Čekala jsem asi něco jiného, než jsem dostala. Na můj vkus příliš mysteriózní náboženský thriller, hlavně v druhé polovině. Vítězství "dobra" mi nakonec připadalo nějak příliš snadné a pochopitelně zůstala otevřená vrátka pro pokračování.

Sosovica
15.12.2013 5 z 5

Príjemná kniha na dlhý zimný večer. Človek sa až bojí, čoho sú ľudia kvôli zaslepenej viere a peniazom urobiť. Ešte že to nie je podľa skutočnej udalosti - aspoň zatiaľ teda.

Autoři knihy

Lynn Sholes