Conan: Rudé hřeby

Conan: Rudé hřeby

Conan v džungli najde Valerii. Pomocí jedovatých Derketiných jablek přemůžou draka a dostanou se k tajemnému nefritovému městu Xuchotlu. To je tvořeno jediným obrovským spletitým palácem. Zachrání zde Techotla, příslušníka klanu Tecuhltli, před nepřátelským klanem Xotalancem. Nechají se najmout princem Olmecem a princeznou-čarodějkou Tascelou k boji proti Xotaláncům…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28083/conan-rude-hreby-28083.jpg 4.655

Conan

Red Nails (1936)

Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno:, Zlatý kůň

AmonAmarth

Tato knížka se četla jedním dechem. Howard je mistrem akce a napětí a zde to více než uspokojivě potvrdil.

frantisek8863
02.09.2017

Povídky ze života skvělého hrdiny Conana, kde se prolíná meč, magie a svaly ve prospěch dobra. Ač jednoduché příběhy bez hloubky, o to zajímavé a prudce čtivé.Doplněné obrázkem Káji Soudka, kde jsou muži vybaveni svaly a odhodláním, kouzelníci magií, monstra drápy a ženy fyzickou krásou a svými přednostmi jak jen to K. Saudek umí.

DeathStroke
21.06.2017

Kniha jako taková mě obsahově zaujala, ale konec byl celkem takový narychlo ustřižený. Jinak kromě toho konce mě kniha zaujala, bavila a jedním dechem celkem dobře četla.

Emlo
12.08.2015

Spolu s Hodinou draka je to Top od Howarda.

pablovendat
15.11.2014

V devadesátých letech jsem poprvé četl Conana od Howarda a prostě mě to vzalo

Nevimm
06.04.2012