Batman: Temný rytíř, temné město

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nadrogovaná malá sfinga na střeše mrakodrapu se odráží a skáče. Riddler má svůj den. A Batman má svou noc. Protože tohle nejsou standardní psychopatické hádanky šifrovacího maniaka, tohle je zlo tankované z kořenů samotného Gothamu. Zlo, které je starší a větší, než si Batman (alias Oběšenec) dokáže představit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349327/big_comicsove-legendy-batman-temny-ryti-CTB-349327.png 415
Série:

Comicsové legendy I. 5.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew
Originální název:

Batman: Dark Knight, Dark City, 1990


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Batman: Temný rytíř, temné město

Ivan Kučera
10.11.2019

Batmanove pochmúrne úvahy tomu dodávajú ako-takú atmosféru, ale inak bieda. Strašne nezaujímavý scenár a zostarnutá kresba (obálka je od Mikea Mignolu, ale do samotného komiksu nenakreslil ani čiarku). Pravdupovediac na dokončenie série nemám chuť.

Disease
04.06.2019

Určitě jeden z těch lepších oldschool Batmanů.


Kapis
09.11.2017

(psáno 04/2008) Nejsem nijaký fanda Batmana, Dredda, Jokera, zkrátka Gothamu jako takového, ale protože tenhle Batman má zde celkově vysoké hodnocení a už je to pár let co vyšel, nebyl příliš drahý a vůbec....taxem si ho koupil. Příběh nebyl špatný, takový klasický superhrdinský, kdy záporákovi vychází všechno do poslední tečky, protože je neskutečně genitální, superhero (+ jeho neskutečně genitální komorník) stopu neztrácí, ale je všude o krok za ním. No a nakonec hajzlakovi nevyjde poslední krok a hiro to celé zachrání. Všichni jsou spokojeni, rozdávají se lízatka a cukrová vata.......Psaný scénař měl určitě silnější atmosféru, komiksu chyběla.......kdyby to celé kreslil Mignola jako obálku, tak to má atmošku určitě jinde a dal bych 85%. Takhla +5% za Mignolovu obálku -10% za ty kupy reklam vevnitř. Celkově nejsem ale vůbec zklamaný.