Cesty – Diář 2019

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „svobodu“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375373/cesty-diar-2019-K8b-375373.jpg 4.813
Série

Coelho - Diáře 11.

Žánr
Citáty a přísloví
Vydáno, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Cesty – Diář 2019

Přidat komentář
JehoHvězdička
28.12.2019

Kupuji každý rok a na tomto diáře mi vyhovuje naprosto vše.

jengibre
08.10.2018

Diáře od Paula Coelha jsou krásná záležitost. Sleduji je již několik let, ale teprve letos jsem se dostala k tomu, abych si konečně pořídila ten na příští rok. Je originální, pozitivní a plný hezkých kreseb i citátů - rozhodně jsem neprohloupila :-)


KatherineDeLuk
02.07.2018

Na jaře mi ho doporučila jedna paní z knihkupectví. Jak mi ukázala svůj z letoška, věděla jsem hned, že můj diář na příští rok bude od Coelha. Ty kresby v něm jsou úžasný, nabíjející. Každá dvojstrana má krátký úryvek patrně z jeho knih (četla jsem pouze alchymistu). Sice není celý týden na dvojstraně, na čemž jsem vždy trvala, ale u tohoto diáře mi to přijde jako nepodstatná věc. :)