Co zmůže hvězdný prach

Co zmůže hvězdný prach https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519614/bmid_co-zmuze-hvezdny-prach-gbl-519614.jpg 5 7 4

Lea, Erida a Onyx jsou Měsíčňané. Jsou to drobné bytosti, které žijí na sluneční straně Měsíce. Všichni Měsíčňané mají důležité poslání, totiž ohlídat, aby sluneční paprsky neutekly. Leu, Eridu a Onyxe ale hlídkování nebaví. Zato záhady a průzkumy, to je jejich. A když se tedy dozvědí o skupině, která zmizela na temné straně Měsíce, rozhodnou se přijít této záhadě na kloub. Pomocí hvězdného prachu se mohou přemístit kamkoliv ve Sluneční soustavě – na kterýkoli asteroid i planetu. Jenže co když jim hvězdný prach náhle dojde a uváznou zrovna na Saturnu? Podaří se jim ztracené Měsíčňany zachránit a vrátit se společně domů? Vydejte se s nimi na pravé vesmírné dobrodružství a poznejte kouzla hvězdného prachu.... celý text

Dája1990
24.08.2023 5 z 5

Nádherný příběh a ještě hezčí ilustrace Dcerka tu knihu miluje , doporučujeme ji všemi deseti

Cassidy.L
08.08.2023 5 z 5

Milý příběh i pro menší posluchače, postavy i příběh krásný :) nemluvě o krásných ilustracích

Svetla90
05.08.2023 5 z 5

Mame prectene a jsme s dcerou nadsene. Krasny pribeh a obrazky. Moc se mi libi, ze pani autorka zavitala do vesmiru. Doufame, ze bude pokracovani.

Ivka83783
26.07.2023 5 z 5

Moc jsme se se synem na knihu těšili, protože je milovníkem vesmíru a hvězd a planet a dostal od tatínka loni i hvězdářský dalekohled.Hned první večer po mně chtěl, ať dočtu do konce. A už jsme četli třikrát. Tak za nás moc vydařené. Krásný příběh, nádherné ilustrace. Doporučujeme velmi