Řemeslné pohádky

Řemeslné pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480497/bmid_remeslne-pohadky-c38-480497.png 5 21 5

Knížka plná řemesel zavede začínající čtenáře do světa kouzel, čarování, smíchu i neplechy. V krátkých pohádkách se setkáte třeba s pekařem a jeho líným droždím, hrnčířem a nezbedným hliněným mužíčkem či se samotným Luciferem, který uhasí kovářovi výheň. Poradí si mlynář se škodolibým šotkem? A komu pomůže švec Janek nebo krajkářka Rozinka? Nebojte, v našich příbězích všechno dobře dopadne, jak už to ve světě pohádek bývá…... celý text

Edeltruda
18.11.2023 3 z 5

(SPOILER) Pěkný nápad a synovi se pohádky líbily. Za mě coby dospěláka mohly být příběhy promyšlenější. V mnoha se opakuje podobně jednoduché schéma návštěvy nějaké nadpřirozené bytosti, která v dílně řemeslníkovi buď škodí, nebo pomáhá.

veronika0382
18.07.2022 5 z 5

Knížka se nám moc líbila a určitě se k ní budeme v budoucnu ještě mnohokrát vracet, tak jako u ostatních autorčiných pohádek. :) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

veronika4937
17.01.2022 5 z 5

Krásná dětská knížka s nádhernými ilustracemi. Krátké jednoduché pohádky, četli jsme se čtyřletým synem a moc se mu líbily.

Leny66
18.10.2021 5 z 5

Knížka, která je pěkně napsaná a jak jsme již u ilustrátorky zvyklí, má nádherné obrázky.

DariDerek
28.09.2021 5 z 5

Pokud hledáte knížku, kde budou krátké pohádky, buď pro začínající čtenáře nebo vhodné pro předčítání před spaním, tak Řemeslné pohádky jsou ty správné. Jsou nejen zábavné, ale také poučné. A určitě budou děti bavit.

řemesla

Kniha Řemeslné pohádky je v