Co ty na to, babičko?

Co ty na to, babičko? https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522501/bmid_co-ty-na-to-babicko-hiH-522501.jpg 4 3 2

O životě současných babiček vážně i nevážně. Se získáním statusu babičky přichází kromě radosti i špetka nejistoty. Co přijde teď? Nemějte obavy – tahle kniha vám dokáže, že ta pravá životní jízda teprve začíná. Sbírka veselých i vážných příhod a zamyšlení vám představí ta nejaktuálnější témata „stříbrného věku“: něhu i pasti partnerství po mnoha letech, vzrušující zážitky při cestování, zábavu s vnoučaty, nástrahy zdravotnického systému nebo řešení konfliktů v rodině. Objevte krásu seniorského života a užijte si nepřeberné možnosti, které nabízí!... celý text

bigbabe
15.01.2024 3 z 5

Ani to není kniha pro můj věk, ale zaujala mě autorka, protože znám a využíváme jako firma její firmu.
Zábavná kniha určitě i pro mladší.

Dagmar58
30.12.2023 4 z 5

I ve své druhé knize o babičkách předložila autorka milé čtení s příběhy a příhodami z vlastního života a z vlastních zkušeností tentokrát nejen o vnoučatech a "babičkovství", ale i o partnerství, přátelství a cestování.

babička humoristické romány české romány

2021  84%Ať žije babička!
2011  100%Telemarketing v praxi
2023  73%Co ty na to, babičko?

Kniha Co ty na to, babičko? je v