Co napoví stromoví

Co napoví stromoví https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501392/bmid_co-napovi-stromovi-ocs-501392.png 5 5 2

Anička a Honzík jsou dvojčata. Kromě mámy a táty mají taky prima babičku a dědečka s kouzelnou holí špacírkou. Ta je složená ze dřeva různých stromů. Zpočátku oba sourozenci o stromech mnoho nevědí, než jim ale o nich začne dědeček vyprávět. I vy se můžete zaposlouchat do příběhů, které Honzík a Anička s dědou a občas i s babičkou v lese a na zahradě zažili. Kniha má děti nejen pobavit krásným vyprávěním, ale také je poučit o tom, jak vypadá který strom, kde roste, jaké má listy, jaké roční období předznamenává a v čem je pro nás užitečný. V rozpoznávání stromů dětem pomáhají názorné ilustrace a jednoduché otázky, díky nimž si budou moci jednoduše ověřit, jestli si nově nabyté vědomosti zapamatovaly. Kniha vychází z velmi úspěšného programu pro MŠ, který Vladimíra Ottomanská vydala roku 2020 v nakladatelství Portál pod názvem Rok stromů a dočkal se už několika dotisků. Kniha je určena dětem od 5 let.... celý text

MartinaF
13.02.2023 5 z 5

Krásný a neuvěřitelně milý příběh, který na mě dýchnul láskou k přírodě. Celá série knih je skvělá, ale tahle se zařadila mezi dva nejlepší tituly z této řady. Vřele doporučuji!!

janca6129
22.11.2022 4 z 5

Moc krásná a naučná publikace pro děti všeho věku. Obzvlášť si ji oblíbí ty, které milují přírodu a stromy!

2019  95%Když se řekne rozcvička
2020  100%Rok stromů
2022  92%Co napoví stromoví
2021  80%Jógové pohádky
2022  %Svět objevů a vynálezů

Kniha Co napoví stromoví je v