Co mi je? Leukémie!

Dokument Marka Kopeckého o pětiletém boji s akutní leukémií, doplněný svědectvím jeho sestry Ester, která mu věnovala kostní dřeň, a básněmi jeho ženy Simony. Navzdory hořkému konci je knížka oslavou lidské statečnosti a naděje. Marek Kopecký psal od počátku hospitalizace zpravodaje z hemačky a posílal je mailem početným přátelům. Později vznikly zpravodaje z transplantačky. Zpravodaje - autentický, redakčně neupravovaný text - jsou jádrem knihy. Editorka Ester Kopecká přidala svůj Deník transplantátu, Simona Kopecká své verše. Graficky upravila a obálku navrhla Karolína Hejná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301992/co-mi-je-leukemie-gdY-301992.jpg 4.52
Biografie a memoáry, Rodina, Zdraví
Vydáno:, SUSA

Mruskulka
26.06.2016

Neskutečné, jak si člověk uvědomí, že některé starosti jsou úplně zbytečné, když se objeví v rodině nějaká nemoc. I při čtení této knihy jsem si uvědomila, jaké blbosti někdy řeším. Ke konci mi i slza ukápla. Marek musel být sympaťák a rodině jistě schází. Plný počet hvězd bohužel nemůžu dát, básně od p.Simony se mi nelíbily.

leukémie

Autoři knihy