Co má pes na jazyku - Jak porozumět psí řeči

Co má pes na jazyku - Jak porozumět psí řeči https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281213/bmid_co-ma-pes-na-jazyku-jak-porozumet-p-GZD-281213.jpg 5 31 6

Majitelé psů říkávají: "Ten můj hafan na mě kouká, jen promluvit!" Ale on mluví! Tomu věřte. Potvrdí vám to tato knížka, v níž autor mnoha populárně naučných publikací o psech vysvětluje, že psí mluva existuje, jen je třeba ji přeložit. Stačí sledovat psí oči, zvuky, pohyb jazyka, ocasu, uší a celého těla, a brzy "psovštině" porozumíte tak, jako pes rozumí vám.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Knižní klub

How to Speak Dog

Sovička365
12.01.2022 5 z 5

Jedna z vůbec nejlépe výstižných knih, která popisuje chování psů. Není stručná, což je její velká přednost, protože to, proč pes něco dělá je dost těžko pochopitelné. Podrobně a vtipně vede čtenáře k pochopení řeči psů a často k pochopení nás samých.

momo01
24.12.2020 5 z 5

Srovnávací psychologie mě bavila už na škole, a tak jsem si čtení užila. Přestože se jedná o populárně naučnou knížku, tak se opravdu četla jedním dechem. Autor odlehčenou formou popisuje projevy chování psů a jejich význam, porovnává s opicemi, kočkami, lidmi. A taky se nebojí udělat si i ze sebe srandu, když popisuje drobné experimenty, které nevyšly. Jsem spokojená moc.

VAnna
21.01.2020 5 z 5

Tato kniha se mi líbila víc než "Co má pes na mysli". Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a užitečných informacích o řeči těla v psím světě.

Inka063
11.01.2018 5 z 5

Miluju všechno o psech - od atlasů až po letáčky. Tahle kniha je díky fotkám velice názorná. Hodně mi napověděla. I to, jak to s námi mají psi někdy těžké :-).

knihamouder
11.10.2016 5 z 5

Opět další kniha, která pomáhá majitelům psů porozumět němé tváři. V knize jsem našla pár informací, které mohu v budoucnu využít. Potěšily mě obrázky znázorňující psa "v normálním stavu" agresi, strachu, podřízenosti,...doplněno popisky.

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Opravdu hezká a povedená kniha...=)

psi psi - výchova a výcvik chovatelství, chov psi - chování, etologie

Stanley Coren
americká, 1942
2007  94%Co má pes na jazyku
2008  92%Co má pes na mysli
1997  84%Inteligence psů
2015  88%Zdají se psům sny?
1998  80%Zloději spánku

Kniha Co má pes na jazyku - Jak porozumět psí řeči je v