Co kdybych to nikdy nezkusil

Co kdybych to nikdy nezkusil https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202592/mid_co-kdybych-to-nikdy-nezkusil-202592.jpg 5 15 4

Pokud pomineme fotbalisty, těžko byste v Itálii hledali populárnějšího sportovce, než jakým je motocyklový závodník Valentino Rossi . Sedminásobný světový šampión, přezdívaný Doktor, je svými italskými tifosi zbožňován a obletován všude, kde se objeví. Žije život bohéma a přitom na hlavu poráží zbytek startovního pole. Tento obletovaný mladík nyní jistě potěší i své početné české fanoušky a četné příznivce motoristického sportu - jeho čtivá a s nadhledem psaná autobiografie přináší řadu zajímavých postřehů, nahlíží do zákulisí profesionálních závodů a ukazuje jak fascinujícím ale i nebezpečným je svět rychlých kol. (autobiografie)... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Altimax

What if I had never tried it , 2009

Pavčule
17.05.2021 5 z 5

Valemu fandím od svých 14 let ( teď je mi 34 ), takže tohle byla povinnost . Trochu zvláštní překlad do češtiny - přišlo mi to trochu amatérské , ale jinak bomba .Forza Vale !

Gweny
18.09.2018 5 z 5

Zajímavý vhled do života elitního závodníka. Kniha se mi líbila, ač některé části byly zbytečně protahované nebo se dokonce opakovaly.

edith79
18.04.2016 5 z 5

Kdyby to Vale nikdy nezkusil, tak by to nikdy nebylo tak suuuper!

Izzy46
20.04.2014 4 z 5

Fajn čtení, v němž se člověk dozví několik zajímavých historek i z "Doktorova" nezávodního života včetně jeho dětství. Nezapomenutelné jsou hlavně akce jeho bandy, v nichž hrají roli italští policisté :))

motocyklový sport závody motocyklů na okruzích

Autorovy knížky

Valentino Rossi