Co jsme si říkali k ránu

Hrdinka Rudolfova románu, který vychází v novém vydání, svádí urputný zápas o splnění svého toužebného přání přivést na svět a do manželství dítě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30752/co-jsme-si-rikali-k-ranu-30752.jpg 3.648

První polovina nebe (2.)

Pro ženy, Rodina, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

EvikU.
09.04.2017

Kniha je čtivá. Jako holka jsem jeho knihy měla moc ráda.

kamila234
30.05.2016

ta knížka se mě ze všech nejvíc líbila a půjčila jsem jí mojí kámošce a tej se moc líbila půjčuje si jí každý rok i když jí už četla.

Natyna3
08.03.2016

Kniha, která mi absolutně nic nepřinesla.
Stále se zde střídají hádky, usmíření.. Hádky jsou nerealistické, hlavní hrdinka je sebelitostivá a naivní. Neustále řeší banality....
Zkrátka jsem si tuhle knížku přečetla jen proto, že mi dlouho ležela na poličce a já měla špatně svědomí, že jsem se k ní ještě nedokopala.
Knihu asi věnuji do knižní budky, protože nemám důvod si ji vkládat do své knihovny. :(

edith79
24.10.2013

Tohle byl druhý díl ke knize První polovina nebe a bylo zajímavé sledovat osudy Simony i dál, kdy se jí nepěkně vymstilo lehkovážné chování z dřívějška. Už si nepamatuju jak to dopadlo a proto si zřejmě knížku seženu a přečtu znovu ;)

kika 13
07.02.2013

O touze mít dítě a o boji za něj.

Stanislav Rudolf

Stanislav Rudolf