Čo by mali muži podľa žien vedieť

Čo by mali muži podľa žien vedieť https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10680/co-by-mali-muzi-podla-zien-vediet-10680.jpg 5 5 2

Z tejto provokatívnej, šťavanto napísanej knižky sa muži dozvedia všetky tajomstvá, aj prečo neraz komunikácia vo vzťahu viazne. Všetci chceme niekedy mať uspokojivé, harmonické vzťahy, no niekedy sa nám nedarí s partnerom sa pozhovárať, či mu vysvetliť, čo od neho očakávame. Preto táto kniha pomôže aj ženám uvedomiť si svoju úlohu vo vzťahu, i ako vzťah správne formovať. Prvá časť plasticky vykresľuje, čo by mali muži vedieť o nás ženách - o našich tajomstvách, ale aj mýtoch, ktoré neraz nespravodlivo ženy sprevádzajú. Vdruhej časti sa muži potešia informáciám o láske, intimite a komunikácii so ženami. Tretia časť objasňuje, čo by mali muži (podľa žien) vedieť o sexe.... celý text

WoodoX
10.09.2013 5 z 5

Zo začiatku som troška zaváhal, či je dosť fundovaná na to, aby poskytovala takéto informácie aj mužom, a aby jej vôbec niečo uverili. Že či to nie je nejaká ďalšia televízna predavačka svojich kníh. No neskôr popri čítaní tých ďalších riadkov zisťujem, že tá kniha má vytrhnutý obsah zo života a dosť často netreba podceňovať o čom Barbara píše. S priateľkou to máme reálne odskúšané, že medzi mužom a ženou to funguje (dosť často) ako táto pani píše.

Xawerlin
19.01.2012 5 z 5

Trefne a ako sa v knihe spomina - malo by byt zabezpecene do ruk kazdeho chlapa nie ako vycitka, ale ako moznost pochopit skoro nepochopitelne - zeny... Kniha mnoho ponukne muzom ale tak isto aj zenam. Ani zdaleka nejde o ziadne feministicke dristy :)