CO BY KDYBY: Popelka neobula střevíček

CO BY KDYBY: Popelka neobula střevíček https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215460/mid_co-by-kdyby-popelka-neobula-strevicek-215460.jpg 4 48 13

Hledáš-li pomocnou ruku, najdeš ji na konci ramene! Další z neotřelých pohádkových příběhů Sarah Mlynowské tentokrát zavede Abby a Jonáše do pohádky o Popelce. Sourozenci si dávají veliký pozor, aby něco nepokazili, jenže se jim to zase nepovede, a vypadá to, že se žádný happy end konat nebude.

martina.culik
09.03.2024 3 z 5

Kniha je pro mladší čtenáře a je dost svižná, aby si je udržela od začátku do konce.
Tak nějak se předpokládá, že je čtenář obeznámen s prvním dílem o Sněhurce, protože se na něj v počátku dost odvolává ohledně kouzelného zrcadla. Takže doporučuji číst raději postupně, i když se to dá zvládnout i bez toho.
Musím přiznat, že závěr příběhu mě potěšil.

lucakuca
09.02.2024 3 z 5

Svižný příběh o pohádce, která pohádkou nakonec nebyla, i když skončila pohádkově :-).

SumýšIrena
03.02.2024 3 z 5

Nejsem cílová skupina, ale není to nejhorší příběh. Přečteno pouze kvůli čtenářské výzvě.

Booky84
06.01.2024 5 z 5

Příběh o Popelce se mi líbil více než ten první o Sněhurce. Kniha svižně uhání a stránky letí, je to knižní jednohubka na večer. Bylo skvělé, že se Popelka nevzdává a konec byl překvapivý. Škoda, že není další díl.

Eliška12
13.01.2019 3 z 5

Kniha mi přišla spíš pro mladší čtenáře , než jsem já , ale přesto jsem ní nepohrdla . Chybu jsem sice neudělala , protože se hrozně rychle čte , bohužel mne ale moc nezaujala . Nápad na ni je výborný , ale zpracování mne osobně moc nebavilo , protože mi přišlo až moc nudné .
Ale nyní už k lepší straně knihy . Líbilo se mi , že Popelka se nevzdala a prownies pekla i na dvanáctý pokus a že kniha skončila úplně jinak , než sem očekávala .

LucieValterová
07.06.2017 4 z 5

Krásná dětská kniha o tom, že s osudem si nemáme jen tak zahrávat.
Propojení obyčejného a pohádkového světa bylo přímo kouzelné.

Princezna22
21.07.2016 5 z 5

Je fajn se někdy vrátit do dětských let a přečíst si nějakou knížku pro mladší čtenáře...takhle kniha byla naprosto dokonalá. :-)

misulef
27.02.2016 4 z 5

Je to sice čtení mířené na mladší čtenáře - tedy, především čtenářky - ale i tak jsem si ho poměrně užila :-)

Dym
30.12.2015 5 z 5

Opět bylo skvělé si tuto sérii přečíst, krásná oddechovka a už se nemůžu dočkat až si přečtu i další knížky od této autorky : )

Brambram
02.07.2014 4 z 5

Musím uznat,že svižnější než první díl. Děj má spád, pro dětské čtenáře i takovou tu mravokárnou linku, že není špatné se naučit soběstačnosti (desetileté dítě fakt zvládne uvařit jednoduchá jídla i vyprat prádlo, osobně vyzkoušeno) a vtip také nechybí. Celá série se bude pravděpodobně líbit holkám od cca devíti let.

Poutnice
27.06.2014 4 z 5

tenhle příběh byl rozhodně lepší, než ten o Sněhurce...možná je to i tím, že jsem byla připravená, co čekat, ale musím říct, že se mi mnohem líp četl (stačilo jedno odpoledne) a taky se mi víc líbil příběh sám

hlina
01.01.2014 4 z 5

Líbí se mi, když se člověk podívá na svět s otázkou: co by kdyby...? Knížka má vtip, příjemnou atmosféru a myslím, že může zaujmout dětské čtenáře.

Kyta
08.09.2013 4 z 5

Moc hezká, pohádková, rozveselila mě a připomenula tu pravou pohádkovou atmosféru. Tohle je druhý díl, ale já ho přečetla jako první. Docela mi to vadilo, protože se tam hlavní postavy Abby a Jonáš zmiňovali o Sněhurce, která byla právě v prvním dílu. A tím se mi to pletlo. Ze začátku to vypadalo, že knížka skončí, jak má normálně skončit, i přes všelijaké zápletky,ale zmýlila jsem se...Radši to nebudu ale prozrazovat a proto jí každému doporučuji!!! Co nevidět se do čtení o Sněhurce pustím. Doufám, že se dá autorka co nejdřív do psaní další knihy ze série Co by kdyby...!! :)